Важливо :: Життя громади :: 06 вересня 2021 14:30 , Дмитро Лук'яненко
hoda-za-tvaryn

Краматорськ підтримав всеукраїнський марш за тварин

Учасники маршу пройшли з плакатами центром міста та заявили протест проти знущання над тваринами

5 вересня у Києві та ще приблизно у 20 містах країни пройшов Всеукраїнський марш за тварин. Ініціативу підтримали навіть на українській антарктичній станції "Академік Вернадський". На залишився осторонь і Краматорськ.

test

Активісти протестують проти жорстокого поводження з тваринами: проти так званої "евтаназії", під якою часто маскується безцільне та жорстоке вбивство, проти використання тварин у цирках, дельфінаріях, контактних зоопарках, проти розведення на хутро тощо.

Краматорські активісти учора зібралися в центрі мста і пройшли з плакатами вулицями, демонструючи своє ставлення до цієї проблеми, та закликаючи інших підтримати рух нашої країни у бік цивілізованого ставлення до менших братів.

test

"Величезне спасибі всім, хто знайшов час і вийшов з нами, ви неймовірні молодці! Дуже порадувало те, що, люди, які бачили нашу ходу і плакати, нас досить часто підтримували. Хтось просто говорив нам "ми підтримуємо", хтось посміхався і відповідав "ми знаємо, що ви за тварин", а хтось, сподіваюся, прочитав і задумався", - йдеться в дописі на фейсбук-сторінці краматорського благодійного фонда "Друг"

test

test

Як повідомляє Громадське, 6 серпня Володимир Зеленський підписав закон про впровадження в Україні стандартів ЄС щодо гуманного ставлення до тварин. Він має запрацювати через три місяці після його публікації, тобто в листопаді 2021 року.

Закон зокрема забороняє вбивство тварин для регулювання їхньої чисельності, а також знущання чи жорстоке поводження з домашніми й бездомними тваринами.

Заборонено тепер також використовувати тварин у рекламі розваг і закладів харчування, для фотосесій (за винятком зоопарків, дельфінаріїв і цирків), утримувати хижих чи рідкісних тварин у неспеціалізованих закладах або вдома.

Нагадаємо також, що днями в Краматорську, безпосередньо на шкільному подвір'ї в муках загинув кимось отруєний собака. Місцеві мешканці стверджують, що це вже не перший випадок.

КАТП - крраматорське комунальне підприємство, яке відповідає за регулювання чисельності бездомних тварин, проводить відлов та стерилізацію собак, яких потім випускає туде, де вони були виловлені. Але мешканці міста продовжують скаржитись назграї бездомних собак.

Раніше Kramatorsk Post повідомляв, що до кінця року в Краматорську планують стерилізувати 210 бездомних собак. Тендер на стерилізацію і вакцинацію тварин виграла "Краматорська міська державна лікарня ветеринарної медицини". Це обійдеться міському бюджету у 360 674 грн.

коментарі