Важливо :: Життя громади :: 21 жовтня 2022 09:15 , Краматорск Пост
heatcat

Краматорськ серед 15 громад області, де буде опалення житла: це можливо завдяки відновленню газопостачання

Орієнтовно опалювальний сезон в області розпочнеться 1 листопада

Як повідомив на своїй фейсбук сторінці очільник області Павло Кириленко, вже зараз, незважаючи на всю небезпеку, вдалося відновити газову магістраль, яка проходить по Ізюмщині і була повністю знищена росіянами під час активних боїв та окупації. Працюючи у надважких умовах, ремонтні бригади відновили газогін і завдяки цьому Донеччина вперше з 23 травня має газопостачання.

Зараз на території області працюють 6 газорозподільчих станцій. Ще стільки ж планують запустити найближчим часом – там тривають ремонтні роботи.

Найгострішим питанням напередодні зими залишається питання опалення. Завдяки відновленню газопостачання частина області матиме взимку централізоване опалення.

Зокрема, опалення житла буде в населених пунктах 15 громад: Іллінівської, Дружківської, Часовоярської, Костянтинівської, Краматорської, Миколаївської, Новодонецької, Олександрівської, Слов’янської, Білозерської, Добропільської, Курахівської, Мирноградської, Покровської та Селидівської.

Ще в 10 громадах опалення буде подаватися до закладів охорони здоров’я та об’єктів соціальної сфери. Вони використовуватимуться як пункти обігріву. Це стосується Комарської, Великоновоселківської, Андріївської, Черкаської, Гродівської, Криворізької, Новогродівської, Очеретинської, Удачненської та Шахівської громад.

У решті 10 громад на вільній частині Донеччини відновити опалення на цей сезон неможливо. Принаймні, поки що. Йдеться про Бахмутську, Званівську, Сіверську, Соледарську, Торецьку, Вугледарську, Авдіївську, Мар’їнську, Лиманську та Святогірську громади. 

Орієнтовно опалювальний сезон в області розпочнеться 1 листопада, однак все залежатиме ще від погодних умов та ситуації на фронті.

Інші статті на цю тему

Gascover

Донецькоблгаз розповів про свою роботу у регіоні на тому тижні

Gasweekcover

Обстеження та ремонти відбувалися у Краматорську, Костянтинівці, Дружківці та Богородичному

Gascover

Газовики продовжують відновлення газопостачання на вільних територіях Донеччини