Важливо :: Життя громади :: 23 травня 2022 18:59 , Краматорск Пост
gazosnabzhenie

Краматорськ залишився без газу: у чому причина

Мешканців просять перекрити крани газопостачання перед кожним приладом

23 травня Краматорськ і вся Донецька область залишилися без газу. Причина - пошкодження магістрального газопроводу та відсутності альтернативних джерел транспортування природного газу до Донеччини, повідомляє "Донецькоблгаз".

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко повідомив, що основний вузол, через який газ раніше йшов до нас в регіон, розташований на Луганщині. Зараз цей вузол окупований росіянами і подача газу через нього припинена.

Резервний вузол було пошкоджено у квітні внаслідок бойових дій. Підприємство не має змоги почати ремонт через постійні обстріли російської армії. Кожен новий обстріл спричиняє падіння тиску в мережах, і це також ускладнює роботу всієї системи.

Пізніше Кириленко записав відеозвернення, в якому зазначив, що у газотранспортній системі впав тиск, коли росіяни відключили подачу газу до Щастинської ТЕЦ на окупованій території.

"Ми вживали необхідних заходів для стабілізації ситуації, щоб не допустити перебоїв у постачанні газу та паніки серед жителів області. Однак сьогодні надійшла інформація, що снаряд влучив у газопровід, і тому діяти необхідно терміново. Через активні бойові дії ще неможливо встановити, яка саме ділянка пошкоджена і чи можна її відновити", - сказав очільник ОДА.

Кириленко закликав мешканців області зробити наступне:

– перекрити крани газопостачання перед кожним приладом;

– чекати від місцевої адміністрації інформації про відновлення постачання газу зі вказанням регламенту робіт;

– в жодному разі самостійно не втручатися у роботу газових мереж.

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

obstril5

Обстріл спричинив страшні руйнування в місті

obstril-20.018

Окупанти влучили у фільтрувальну станцію і поширили фейк про викид хлору

gazovyky6

Як це - не залишати місто навіть коли небезпека стоїть біля його воріт

коментарі