Цікаво :: Куди піти :: 06 вересня 2022 12:01 , Краматорск Пост
кварт1

Краматорська ІТ-компанія QuartSoft запрошує разом відзначити День програміста та допомогти ЗСУ

Для гостей віртуального свята співатимуть Світлана Тарабарова та Franko band

Цьогоріч не буде гучних святкувань та веселощів, адже кожного дня наша увага прикута до подій на фронті та українських бійців, які мужньо тримають оборону від російської навали, - йдеться у поваідомленні компанії. У цей непростий час  команда QuartSoft дякує ІТ-фахівцям за їхній професіоналізм, відданість компанії та підтримку країни на економічному фронті.

Запланований івент обʼєднує в собі два завдання: провести час в компанії колег, друзів та однодумців під чудову музику, та допомогти військовослужбовцям, які боронять нашу незалежність.

Благодійний концерт за участю Світлани Тарабарової та FRANKO band відбудеться в онлайн-форматі 13 вересня о 18.00. Долучитися може будь-хто охочий! Впродовж заходу глядачі зможуть перерахувати донати на користь ЗСУ. Усі виручені кошти підуть на потреби підрозділів, які базуються поблизу Краматорська.

Крім того, ви можете зробити свій внесок вже зараз. Для перерахування коштів просто перейдіть за QR-кодом на афішах на сторінку цієї банки Mono  

Наша спільна ціль — 679 000 грн на придбання мобільної бані для захисників України!

Найбажаніша мета кожного з нас — повернутися додому. І ми точно знаємо, що завдяки гуртуванню українців ця мета дуже скоро стане реальністю. А наразі — підтримаємо тих, хто дарує нам відчуття мирного неба, наших героїв! Будь-яка сума пожертви є важливою для них та нашої спільної перемоги!

Шукайте на сторінках QuartSoft в соцмережах 13 вересня або додавайте у закладки просто зараз активне посилання на подію

Інші статті на цю тему

QuartSoftcover
QuartSoftcover

До участі запрошують усіх зацікавлених

quart-cover

Як ІТ-компанія QuartSoft з Краматорська пережила велику війну, релокацію і блекаути, при цьому збільшила виробництво і штат працівників

коментарі