Важливо :: Гроші :: 11 листопада 2020 11:14 , Олена Круглова
sluzhbove-zhitlo

Краматорська міськрада закупить 14 квартир на вторинному ринку

Квартири будуть придбані для забезпечення житлом службовців та тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб

Краматорська міська рада здійснює закупівлю квартир на вторинному ринку за кошти субвенції з обласного  бюджету для забезпечення службовим  житлом та за кошти державного бюджету та міського на умовах співфінансування для забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив відділ інформаційних технологій Краматорської міськради.

Для забезпечення службовим житлом придбаються  чотири  квартири:

 • 1 квартира  – житловою площею  до 54,6 кв.м;
 • 1 квартира  – житловою площею  до 40,95 кв.м;  
 • 2 квартири – двокімнатні,  житловою площею  до 27,3 кв.м.

Для забезпечення  тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб придбаються десять квартир:

 • 6 квартир – однокімнатних;
 • 4 квартири – двокімнатні.

Умови придбання житла:      

Вартість запропонованого житла не повинна  перевищувати опосередкованої вартості спорудження житла в регіоні на 2020 рік.

Житло повинно бути впорядкованим, придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, а саме: забезпечено електроенергією, водопроводом, каналізацією, опаленням, санітарно-технічним обладнанням, газовою (електричною) плитою та обладнено приладами обліку електро- та водопостачання.

Придбання житла здійснюється відповідно до цивільного законодавства України шляхом укладання  договору  купівлі–продажу.

Витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу  та сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів покладається на Продавця.

Оплата за придбане житло здійснюється Покупцем після укладання договору купівлі-продажу протягом 15 робочих днів шляхом безготівкового розрахунку.

Для розгляду пропозицій Продавець надає наступні документи:

 • заяву про продаж квартири із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи,  місця проживання, номера телефону;
 • пропозицію щодо вартості, за яку продається  житло;
 • звіт про незалежну оцінку вартості житла та рецензію на звіт;
 • виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб);
 • засвідчені, в установленому порядку, копії установчих документів (для юридичних осіб);
 • копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);
 • копії свідоцтва про право власності, копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або інших документів передбачених законодавством, які підтверджують право власності на нерухоме майно;
 • копію технічного паспорту на квартиру;
 • копії квитанцій про оплату за житлово-комунальні послуги;
 • у разі наявності заборгованості –  гарантійний лист з зобов’язанням сплатити заборгованість до укладання договору купівлі-продажу.

Заявки від продавців житла подаються до відділу комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради  протягом 10 календарних днів з дня опублікування в газеті «Краматорська правда» за адресою: м. Краматорськ,  площа Миру, 2  каб. 222  (будівля виконкому)  з 8.00 до 17.00 .

Телефон для довідок: 42-19-88.

----------

реклама

Необходима качественная изготовленная из экологически чистой древесины лестница, которая обеспечит безопасный и комфортный выход на чердак? Выбрать и приобрести складную четырехсекционную лестницу можно на сайте https://bukwood.ua/cherdachnye-lestnitsy/seriya-eco/eco-mini. Надёжная продукция по демократичной цене.

Інші статті на цю тему

new yer 2021 kramatorsk

Громадська рада звернулась до міськради з пропозицією заборонити феєрверки, окрім тих, що організовує сама влада до офіційних свят

kramatorsk-sessiia-lenin

В Краматорську пройшла сесія міської ради, на якій депутати прийняли кілька термінових важливих рішень

sesiya-deputativ-miskradi-kramatorska

Попри те, що "ОПЗЖ" і "Партія Шарія" заборонені, їхні представники продовжують працювати

коментарі