Важливо :: Гроші :: 13 листопада 2023 09:20 , Краматорск Пост
kavamashina

Краматорська ритуальна служба тепер питиме смачну каву

Підприємство купило собі кавамашину за 20 тис.гривень

Спеціалізоване комунальне підприємство "Ритуальна служба" Краматорської міської ради, яке через своє монопольне становище і «цікаву» поведінку посадових осіб вже не раз ставало обʼєктом підвищеної уваги і в медіа, і в скандальних відеороликах в соцмережах і було обʼєктом судових розглядів, в чергове засвітилось в пікантній ситуації.

Цього разу ритуальна служба зробила закупівлю в системі електронних торгів Prozorro в повній відповідності до принципа «красіво жить нє запрєтіш», і придбала собі кавамашину вартістю понад 20 тисяч гривень.

В тендерних документах сказано, що це не гроші з бюджету, а кошти від господарчої діяльності підприємства.  Але так, між іншим, нагадаємо, що підприємство це комунальне, тобто належить громаді, надворі жорстока і виснажлива війна, а бюджет, якому воно могло би приностити доходи, мїяко кажучі не тріщить по швах від достатку.

Та заварювати каву в чашці, або скинутись по кілька сотень гривень із зарплати і  придбати простеньку кавоварку - то не наш путь. Машина за 20248 гривень, яку ритуальній службі поставить підприємиця Коваленко Тетяна Сергіївна  - це, звичайно не професіональна кавамашина для спеціалізованих закладів, але за таку ціну можна придбати дуже пристойний автомат з вбудованим млином, стімером (паровим пристроєм для спінювання і підігріву молока) і високим тиском, що дозволяє готувати еспресо і повний асортимент кави и каво-молочних напоїв на його основі.

Мабуть наступною закупівлею логічно виглядала би партія кавового зерна. І не якоїсь там дешевої робусти чи бленду, а відбірної арабіки класу спешелті.

коментарі