Важливо :: Гроші :: 03 серпня 2023 11:45 , Краматорск Пост
oblashtuvannya-maydanchikiv-dlya-smittya (2)

Краматорська влада планує витратити майже 1,1 мільйона гривень на облаштування 9 майданчиків для сміття

Витрати на облаштування передбачають близько 450 тис грн на асфальтування та 650 тис на огородження майданчиків

Керівництво Краматорська вирішило облаштувати кілька майданчиків для збору твердих побутових відходів у мікрорайоні міста, що знаходиться вище бульвара Краматорського, за адресами: б-р Краматорський 11, 15, 37, 39, вул. Паркова 99, 101, 107 і проспект Незалежності 56, 58. Про це повідомляє Дій-Краматорськ.

test Фото - Олексій Ладика/Kramatorsk Post

Роботи з облаштування були розбиті на два тендери. Перший проводить Управління житлово-комунального господарства. І він передбачає виготовлення асфальтових майданчиків для розміщення цих майданчиків. Переможця цього тендеру вже встановлено – 25 липня УЖКГ запропонувало підписати договір на проведення цих робіт ТОВ "Славдорстрой". Це підприємство погодилось зробити 9 асфальтованих майданчиків за 446 тисяч гривень.

І другий тендер на облаштування майданчиків оголосила КП "КАТП-052810". За цим тендером на вже заасфальтованих майданчиках планується встановити сітчасту огорожу та металеві навіси. Попередня вартість цих робіт становить 654 тисячі гривень. Зараз триває етап прийому пропозицій від охочих виконати ці роботи, а результати тендеру мають з'явитися після 4 серпня.

Міська влада вже не вперше облаштовує двори за зазначеними адресами. Так у липні поточного року міська адміністрація на офіційному сайті відзвітувала про ремонт проїздів по вул. Парковій 99. У 2020 році на капітальний ремонт прибудинкової території по б-ру Краматорський, 11 було витрачено майже 6 мільйонів гривень. А 2017 року майже за 1 млн грн були капітально відремонтовані внутрішньоквартальні дороги в районі будинків по вул. Парковій 101, 105 та 107 витратили майже мільйон гривень.

Інші статті на цю тему

oleksandr-goncharenko-kramatorsk
bobcat-b780 (1)

Користувачі ProZorro звинуватили “ДРУАС” в “дискримінаційній вимозі” до учасників конкурсу

remontni-roboti-kramatorskogo-vodokanalu
коментарі