Важливо :: Гроші :: 03 серпня 2023 17:00 , Краматорск Пост
obstril-shkola (4)

Краматорська влада визначилася, хто буде ремонтувати школу №12 ім. Степана Чубенка

Підрядник погодився виконати усі роботи майже за 16 млн грн

Вчора, 2 серпня, Управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради визначилося, хто буде ремонтувати школу №12 ім. Степана Чубенка.

Оголошення про почток тендерної процедури було розміщене на сайті prozorro 24 липня 2023. Кінцевий строком подачі пропозицій потенційних підрядників було визначено 1 серпня.

Нагадаємо, що ця школа була пошкоджена внаслідок обстрілу росіянам 2 травня цього року. Тоді по Краматорську вдарили двома ракетами "С-300".

Єдиним претендентом і переможцем конкурсу стало ТОВ "Донецький інститут води".

Наразі сторони готуються до укладання угоди.

Очикувана вартість проекту становила 15 943 530 грн. ТОВ "Донецький інститут води" погодилося виконати роботи трохи дешевше - за 15903735 грн.

За умов тендеру, підрядник має виконати “аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків бойових дій, а також капітальний ремонт пошкоджених конструкцій” будівлі школи.

Згідно з технічним завданням, підрядник має виконати перелік з понад 100 видів зовнішніх та внутрішніх робіт з ліквідування та відновлення приміщення школи. У тому числі, розбирання покрівлі і монтаж нової, очищення горища, відновлення водосточної і вентидяційної систем, заміну вікон, дверей тощо.

Всі роботи мають бути виконані до 30 серпня 2024 року.

Інші статті на цю тему

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

remont-dorig-ta-vantazhivki

Огляд найдорожчих місцевих тендерів

zakupivli-kramatorska
коментарі