Важливо :: Життя громади :: 25 квітня 2022 12:26 , Краматорск Пост
donmet-sergienko

Краматорське підприємство "Донмет" переносить свою діяльність на іншу локацію

Завод автогенного обладнання переміщено з Краматорська до Дніпропетровської області

Про це йдеться у повідомленні директора підприємствіа та депутата Краматорської міської ради Володимира Сергієнка на сторінці заводу в мережі Фейсбук.

"24 лютого о 4:59 ранку три бойові ракети РФ вибухнули поблизу нашого підприємства.
З цього дня ми вимушено зупинили своє виробництво, бо почалася Велика війна в Україні! 

У перші три тижні війни наше життя майже зупинилось. До того ж не було жодного замовлення від покупців. Але з часом прийшла тверда впевненість у перемозі ЗСУ України, а разом із тим надійшли перші замовлення на нашу продукцію.

Розуміння того, що наша продукція потрібна для Перемоги, для відбудови наших міст, для сільського господарства і оборонної промисловості спонукало нас евакуювати основне обладнання на правий берег Дніпра до міста Верхньодніпровськ.  

Маємо на меті відновити виробництво основних видів продукції  "Донмет" на новому майданчику.
Ми виконуємо усі свої зобов'язання, що виникли до 24.02.2022 та виконаємо ваші нові замовлення із залишків евакуйованої готової продукції", - йдеться в повідомленні.

Інші статті на цю тему

emss-obstril

Деталі, необхідні для будівництва судна, мали виготовити на "ЕМСС"

yuliya-savinska-soyka (1)

Як попри війну переселенка з Краматорська Юлія Савинська розвиває свою нову “солодку справу” на Закарпатті та готується вдруге стати мамою

quart-cover

Як ІТ-компанія QuartSoft з Краматорська пережила велику війну, релокацію і блекаути, при цьому збільшила виробництво і штат працівників