Важливо :: Життя громади :: 30 серпня 2021 13:18 , Олексій Ладика
deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Краматорські депутати не дали землю учаснику АТО

Більшість обранців утримались при голосуванні

Депутати Краматорської міськради не дали землю для ведення особистого селянського господарства учаснику антитеритористичної операції (АТО) Євгену Ткаченку.

Громадянин звертався до міськради з клопотанням про виділення в районі села Андріївка 2 га землі для ведення особистого селянського господарства.

Рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не набрало необхідної кількості голосів: 10 "за", три "проти", 20 "утрималися" і один депутат не голосував.

"За" проголосували депутати від "Європейської Солідарності", "Партії Шарія", міський голова Олександр Гончаренко, секретар міськради Ігор Сташкевич та депутат від "Партії миру та розвитку" Віталій Скачко. 

Усі депутати від "ОПЗЖ", "Команди Максима Єфімова "Наш Краматорськ" та "Слуги народу" проголосували проти, утримались або взагалі не голосували.

Депутатка Ангеліна Шостак перед голосуванням зауважила своїм колегам, що це учасник АТО. 

"Пані Шостак, я пропоную вам проаналізувати ті земельні ділянки, які ми видали учасникам АТО, і подивитись, скільки побудовано будинків, гаражів і так далі", - відповів на це депутат від "Команди Максима Єфімова "Наш Краматорськ" Олександр Шевченко, зазначивши, що на засіданні депутатської земельної комісії щодо цього питання були голоси "так" і "проти", але більшість членів комісії все ж проголосували "за".

Інші статті на цю тему

deputati-zvernennya-vtorgnennya

Більшість обранців підтримали звернення

ato-oos

Кілька місяців ситуація навколо кордонів України напружена: Росія стягнула найбільшу з 2014 року кількість військ і озброєнь.

bomboshovisha-kramatorska

Доєднуйтесь та ділиться інформацією щодо сховищ і захисних споруд Краматорська

коментарі