Важливо :: Гроші :: 25 серпня 2021 17:31 , Олексій Ладика
skmz

Краматорські депутати попередньо визначилися, яку будівлю хочуть купити для медичного університету

Остаточне рішення ухвалять на сесії 27 серпня

Міська влада планує придбати будівлю для Донецького національного медичного університету, частина якого після початку війни переїхала до Краматорська. 

Члени депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації та комунальної власності на засіданні у п'ятницю, 20 серпня, попередньо погодили дати дозвіл на купівлю адміністративної будівлі "Старокраматорського машинобудівного заводу" (СКМЗ). Саме там планують розмістити медичний університет.

Про це Kramatorsk Post повідомив голова комісії, депутат міськради від "Європейської Солідарності" ("ЄС") Валерій Власенко.

За його словами, вартість 9-поверхової адмінбудівлі СКМЗ оцінюється у 46 млн грн. Власенко уточнив, що якщо на сесії 27 серпня депутати підтримають це рішення, то вони цим лише дадуть згоду на придбання будівлі. Саму ж дев'ятиповерхівку куплять тоді, коли у бюджеті з'являться на це гроші.

Валерій Власенко сказав, що депутати від "ЄС" на сесії підтримають купівлю будівлі для медуніверситету. 

"ЄС" за придбання будівлі, тому що ми б'ємося за те, щоб у Краматорську був медичний вуз", - сказав депутат.

За словами Власенка, в адмінбудівлі СКМЗ є великі приміщення, в яких можна розмістити аудиторії. Але потрібно буде зробити ремонт. Депутат каже, що розглядаються кілька варіантів: наприклад, як у випадку з краматорським теруправлінням Державного бюро розслідувань, місто купить будівлю, а ремонт університет зробить за власні кошти, або залучить для цього гроші Європейського інвестиційного банку.

Також потрібно буде облаштувати під'їзд до майбутньої будівлі медвузу.

На засіданні депутатської комісії з ЖКГ, приватизації та комунальної власності також попередньо погодили дати дозвіл на придбання театральної частини ПК ім. Бикова та стадіону "Авангард". Як секретар міськради Ігор Сташкевич пояснює необхідність купівлі цих об'єктів - читайте за посиланням на сайті Kramatorsk Post.

Усі три об'єкти наразі належать СКМЗ. За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, 23,15% акцій заводу належить Сергію Близнюку, синові Анатолія Близнюка, колишнього очільника Донецької області та міністра ЖКГ часів Януковича. 

Ще 24,965% акцій володіє кіпрська фірма HOLDACTIV LIMITED, кінцевим власником якої є нардеп Максим Єфімов.

Інші статті на цю тему

studenti

Активна молодь відповіла резолюцією із сімома принципами стосовно російської війни

deputati-vid-es 2

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

коментарі