Важливо :: Життя громади :: 20 березня 2023 17:37 , Краматорск Пост
hospitalhelpcover

Краматорські лікарні отримали електрокардіограф, а також велику кількість медичних препаратів

За це треба подякувати благодійникам


До лікарень Краматорська постійно надходять пацієнти із травмами та пораненнями різного ступеню тяжкості. Їм потрібні не тільки ліки, а й оснащення для вчасного надання медичної допомоги.

Завдяки благодійним організаціям ці питання вдається вирішувати. На початку березня «Міська лікарня № 2»  отримала від Благодійний фонд «Здорове Майбутнє» сучасний 12-ти канальний електрокардіограф SE-12/SE-12 EXPRESS. 

З цим апаратом ЕКГ лікарі «Міської лікарня № 2» зможуть проводити пацієнтам повне обстеження серцево-судинної системи більш швидко та якісно. 

Без уваги благодійників не залишилася також «Міська лікарня № 3», яка отримала від того ж фонду у співпраці з міжнародною благодійною організацією «Лікарі без кордонів» (Médecins Sans Frontières) велику кількість медичних препаратів, одноразових шприців, засобів гігієни, швидких тестів на COVID-19. 

У фонді «Здорове Майбутнє» планують спільно з міднародними партнерами допомагати Краматорській третій лікарні й надалі, позаяк потреба в ліках, медичних виробах та засобах гігієни є постійною.  

Фото - Благодійний фонд «Здорове Майбутнє».

Інші статті на цю тему

KTcover

Дізнайтеся про протипоказання перш ніж робити дослідження

miska-likarnya-3-kramatorska

Завершити ремонт підрядник мусить до кінця вересня

Likarnia3humaidcover

Це допоможе справлятися з поточною роботою