Цікаво :: Спорт :: 01 червня 2021 18:41 , Краматорск Пост
chempionat-svitu-z-sambo

Краматорські спортсмени зайняли призові місця на міжнародних змаганнях з важкої атлетики та самбо

Наприкінці травня пройшли міжнародні престижні змагання в Узбекистані та в Республіці Кіпр. Наші спортсмени виступали у складі українських збірних

З 21 по 31 травня в Узбекистані пройшов чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів.

Про це повідомила прес-служба Краматорської міської ради із посиланням на інформацію управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Ілля Москаленко, важкоатлет

У складі української команди 19-річний майстер спорту Ілля Москаленко (м. Бахмут/Краматорськ, ОСДЮСШОР з важкої атлетики, ШВСМ), виборов 3 місце на чемпіонаті. У ваговій категорії до 96 кг він виконав п’ять вдалих спроб, продемонструвавши п’ятий результат у ривку (155 кг), найкращий – у поштовху (194 кг) і третій – за сумою двох вправ (349 кг).

Владислав Руднєв, самбіст

А 28 та 29 травня у Республіці Кіпр пройшов чемпіонат Європи з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Донеччину в складі національної збірної України представив Владислав Руднєв (м. Краматорськ) і став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 79 кг.

У цілому, українська збірна за підсумками змагань в бойовому розділі виборола «золотий» кубок з результатом 5 медалей, а в загальному рейтингу посіла друге командне місце медального заліку континентальної першості, виборовши 14 нагород.

Інші статті на цю тему

kramatorsk_illya_moskalenko-1

Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років проходив з 5 по 10 липня у Бахмуті