Цікаво :: Люди К. :: 26 грудня 2023 15:50 , Олексій Ладика
school-france

Краматорські учні потоваришували з однолітками з Франції: що вразило іноземців

Вони спілкувалися через відеозвʼязок

Учні 3-А класу опорного освітнього закладу імені Василя Стуса (колишньої 8-ї школи) потоваришували з однолітками з маленького французького містечка Ле-Менюль. Вони спілкувалися одне з одним по відеозвʼязку.

"Наші учні багато дізналися про Францію, про навчання у французьких закладах. Дітям з Ле-Менюля цікаво було дізнатися про Україну.  Сьогодні вітали наших друзів з Різдвом, з прийдешнім Новим Роком!", - написала у Фейсбуці класна керівниця краматорських учнів Євгенія Ракоча.

Пані Євгенія розповіла Kramatorsk Post, що її колега по школі перебуває в евакуації у Франції і працює в Ле-Менюлі - так і виникла ідея познайомити дітей з двох міст.  До того ж мер французького міста дуже прихильно ставиться до України і до спілкування їхніх дітей з українськими.

test

test Французьке місто Ле-Менюль. Фото - Facebook/Євгенія Ракоча

"Мої діти створили фільм про Україну. Багато учнів знаходяться в різних містах країни. Ось і познайомили наших друзів з Україною. Дітям дуже подобається. Діти у Франції були дуже вражені, що наші учні навчаються дистанційно. Вони знають про війну, але на початку нашого спілкування для них було великим дивом, що ми так  навчаємося", - розповіла Євгенія Ракоча.

Інші статті на цю тему

licey-8-kramatorsk

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

Yanacover

Молода жінка розповіла свою історію евакуації, адаптації та нового життя у Франції

serikova

Вона майже 20 років очолювала цю школу

коментарі