Важливо :: Життя громади :: 20 грудня 2023 16:16 , Краматорск Пост
zavod-pushka

Краматорський цементний завод "Пушка" можуть продати з аукціону вже наступного року

Завод називають перспективним і прогнозують, що він може коштувати до 10 млн доларів США

На початку 2024 року Кабмін може виставити на аукціон ПрАТ “Краматорський цементний завод "Пушка". Про це пише видання delo.ua з посиланням на президента Асоціації "Укрцемент" Павла Качура.

Про це він повідомив під час круглого столу "Цемент: можливості та виклики для виробників і споживачів". 

Завод внесли до переліку з 50 компаній, які виставляють на продаж в межах масштабної конфіскації російських активів.

Майже 0,048% акцій ПрАТ "Краматорський цементний завод “Пушка" через "Сбербанк Росії" належить SIB (Cyprus) Limited, Кіпр.

Павло Качура назвав завод дуже перспективним з огляду на майбутню відбудову та ймовірну велику потребу в цементі. Крім того, інфраструктура "Пушки" дозволяє майже одразу запускати виробництво: для повноцінного функціонування потрібно, за його словами, добудувати піч і модернізувати обладнання.

"Завод має хорошу локацію – це центр міста. Сьогодні фактично купуються млини, локація і кар’єр. Лише піч треба буде збудувати, але це набагато легше, ніж будувати на порожньому місц. Бо якщо ти купуєш голий майданчик, потрібен проєкт, погодження всіх інстанцій, що займає багато часу", – розповів президент асоціації в коментарі delo.ua.

Крім того, кар’єр заводу має живі млини та дозволи на експлуатацію, тобто є реальним родовищем. 

За словами Павла Качура, ціна буде сприятлива, враховуючи те, що іноземці не ризикнуть піти на купівлю підприємства в Краматорську. 

"Зважаючи на те, що кількість покупців і в Україні мала, думаю, це може бути ціна до 10 млн доларів. Лише вартість кар’єру десь починається від 6 млн доларів", - зазначив він.

Інші статті на цю тему

zavodi-kramatorska

Одне підприємство належить "Росатому", а акціями другого володіє "Сбєрбанк Росії"

коментарі