Важливо :: Життя громади :: 17 червня 2022 16:37 , Краматорск Пост
onkologiya-2

Краматорський онкодиспансер переїхав до Львова і вже проводить успішні операції

Онкологічні пацієнти можуть безкоштовно отримати консультацію та пройти лікування. Розповідаємо, як це зробити

Обласне територіальне медичне об’єднання (ОТМО) Краматорська — правонаступник краматорського міського онкологічного диспансеру — з 10 травня розпочав свою діяльність у Львові.

У першу чергу відновив роботу Медичний центр сучасної онкології ОТМО. Онкологічні пацієнти можуть безкоштовно отримати консультацію та пройти лікування під наглядом досвідчених онкохірургів, онкогінекологів, мамологів, хімієтерапевтів. Також можна пройти ультразвукові та ендоскопічні дослідження.

До лікарського складу якого входять обласні фахівці (експерти департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації), кандидати медичних наук та провідні лікарі.

Відновлено проведення курсів хіміотерапії, проводяться операції.

test Лікарі ОТМО працюють на новому місці у Львові. Фото - ОТМО

 

Перша операція у Львові

Вже 19 травня в ОТМО провели першу операцію на новому місці. 55-річна Олена Анатоліївна звернулася до завідувача онкохірургічним відділенням Валерія Кєтова ще у мирні часи з непростим діагнозом: рак шлунку. Їй виконали весь спектр лабораторно-діагностичних маніпуляцій та розпочали передопераційну хімієтерапію. Останні курси хіміотерапії вона отримала вже під звуки сирен у Краматорську.

На початку квітня ОТМО евакуювалося до Львівщини, пацієнтка ж вирішила виїхати до Ужгороду, але продовжувала консультуватись з лікарем. Щойно з’явилась можливість для проведення операції у Львові, жінку запросили на консультацію. 

Після тривалої підготовки  операційною бригадою була проведена  гастректомія з лімфодисекцією по D2. Це складна операція, яка вимагає  високого рівня професійності. Оперував завідувач онкохірургічним відділенням Валерій Кєтов, асистували К. Кєтов, І. Ліповка та Д. Стукал. Операція пройшла успішно - 26 травня  пацієнтку виписали з лікарні.

Лікування було проведено безкоштовно згідно з договором з Національною службою здоров'я України.

test Лікарі провели успішну операцію. Фото - ОТМО

 

«Хотіла, щоб оперували свої»

Олена Анатоліївна сама з Барвінкового Харківської області. Ще у липні минулого року в неї була постійна печія. Олена Анатоліївна відразу відчула, що це не гастрит, а щось онкологічне, але обстеження зробила лише у жовтні. Тоді ж їй поставили діагноз. Після цього звернулася до Валерія Кєтова.

У Краматорську встигла пройти чотири курси хімієтерапії в онкологічному диспансері. Останні курси вже були під час війни. А далі Олена Анатоліївна з донькою рятувалися від війни в Ужгороді. Її син служив в Збройних силах України, загинув у лютому.

Місцеві лікарі пропонували їй зробити операцію в Ужгороді, але вона відмовилась. Каже: "Хотіла, щоб оперували свої".

Як отримати безкоштовне медичне обслуговування в ОТМО

Лікарі ОТМО працюють за Програмою медичних гарантій. Для безкоштовного медичного обслуговування пацієнтові необхідно мати лише електронне направлення від сімейного лікаря чи вузького спеціаліста.

Отримати додаткову інформацію та записатись на прийом до лікаря можна за телефонами: +380502903430, +380502903408.

Медичний центр працює за адресою: м. Львів, вул. Богдана Хмельницького 11-15.

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

obstril5

Обстріл спричинив страшні руйнування в місті

obstril-20.018

Окупанти влучили у фільтрувальну станцію і поширили фейк про викид хлору

gazovyky6

Як це - не залишати місто навіть коли небезпека стоїть біля його воріт

коментарі