Важливо :: Життя громади :: 20 грудня 2023 13:07 , Максим Ходушко
33bcover

Краматорський виконком відповів на петицію про додатковий тролейбус на Шабельківку

Які аргументи навели жители віддаленого Краматорського селища та як було у них з транспортом раніше

На початку листопада Сергій Малахов від імені жителів Шабельківки звернувся до керівництва Краматорська з проханням. Розповідаємо, про що просили шабельківці, яку відповідь отримали та як було раніше.

Про що попросили люди

На сайті місцевих петицій він попросив додати ще один тролейбус на маршрут 33б, позаяк одна машина на маршруті "створює незручності для жителів, особливо для тих, хто не має власного транспорту".

test Розклад тролейбусу 33б. Джерело: https://krm.gov.ua/

Автор петиції також зазначив, що "Рейси з селища о 06:25 та 08:40 переповнені пасажирами та мають проміжок руху майже в дві години. Аналогічно рейси від залізничного вокзалу - 08:10, 10:30,12:15 і 14: 10 так само мають частоту руху в дві години і створюють великі проблеми для пасажирів".

Що відповіли у виконкомі

Оскільки петиція набрала потрібну кількість голосів, вона отримала відповідь від виконавчого комітету Краматорської міської ради. Наводимо цю відповідь повністю:

"Шановний пане Сергію!
Краматорська міська військова адміністрація розглянула Вашу підтриману петицію та повідомляє. Графіки руху громадського транспорту в Краматорську створено з урахуванням додержання режиму праці, наявної кількості водіїв, кондукторів та транспортних засобів, графіку комендантської години та інших факторів. В умовах військової агресії з боку російської федерації та близькості міста від лінії фронту, враховуючі той факт, що значну частину працівників та транспорту евакуйовано до більш безпечних регіонів, а працівникам, які залишились у місті та продовжують виконувати свої обов’язки, необхідно дістатися до/з роботи поза межами комендантської години, наявні графіки є компромісним рішенням. Станом на 11.12.2023 року внесення змін до графіку руху та кількості транспортних одиниць на маршруті № 33Б не є можливим. Проте Краматорська військова адміністрація разом із перевізниками постійно проводить моніторинг ситуації та, у разі значних змін у пасажиропотоках, впроваджує відповідні заходи в межах можливостей.

Начальник Краматорської міської військової адміністрації
Олександр ГОНЧАРЕНКО"

Як бачимо, надія на покращення ситуації дуже слабка, бо "відповідні заходи в межах можливостей" - це, мабуть, і справді все, що можна пообіцяти жителям віддаленого селища прифронтового міста під час великої війни.

Як було раніше

Перед початком повномасштабного вторгнення у Краматорську намітилася тенденція до покращення прямого сполучення віддалених селищ з центром міста. Почали курсувати автобусні маршрути 7а, 16а (ці ходять й зараз), а також автобус по маршруту 33.

test

Останній пов'язував центральну частину міста з Шабельківкою напряму, - не тільки з центром селища, бо кінцева 33-го була біля Краматорського моря на 3-й Олександрівці. Автобус мав продуманий маршрут, зручний графік та користувався попитом пасажирів.

Фото обкладинки - Олексій Ладика/Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

transport

Рухом транспорту охоплено основні житлові райони міста

newschedulecover

Є зміни в роботі міжміських рейсів

transport

Особисті думки та спостереження про автобуси та тролейбуси нашого міста