Важливо :: Життя громади :: 19 січня 2023 11:15 , Краматорск Пост
USAIDhelp

Краматорський водоканал отримав допомогу від USAID

Проект закупив ліхтарі та мотопомпи для прифронтових громад

На запит Донецької, Запорізької та Луганської обласних військових адміністрацій Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив 204 акумуляторні ліхтарі, штативи до них та 50 мотопомп. У січні це обладнання отримають деокуповані громади та ті, які наближені до лінії бойових дій.

У Донецькій області 30 мотопомп розподілять між водоканалами, їх використовуватимуть комунальники для усунення аварійних ситуацій та наслідків обстрілів громад російськими військами. 

“Мотопомпи отримають водоканали Краматорська, Слов’янська та Покровська, а також підрозділи компанії “Вода Донбасу”, які забезпечують водопостачанням жителів області. Вони допоможуть фахівцям відкачувати воду з тих вирв, які утворюються на водогонах у результаті обстрілів. Ліхтарі передамо місцевим службам та громадам, зокрема на деокупованих територіях, які надають людям соціальні послуги, аби забезпечити освітленням офіси для прийому жителів”, - розповіла директорка департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької військово-цивільної адміністрації Оксана Головко. 

42 бензорізи, які Донеччина отримала наприкінці 2022 року, будуть використовувати у деокупованих громадах для ремонту або консервації зруйнованих будівель – у Лиманській, Святогірській громадах, а також тих, які розташовані близько до лінії бойових дій – Вугледар, Курахове, Сіверськ, Часів Яр. 

Луганська область отримала 41 ліхтар та штативи, а також 10 мотопомп. Наразі це обладнання знаходиться на складі і буде доставлене у деокуповані райони Луганщини для потреб комунальних служб, які усувають наслідки обстрілів. 

Раніше, у листопаді 2022 року від Проєкту USAID Донецька, Запорізька та Луганська області отримали каністри та великі ємності для води, бензопили, вогнегасники. Найближчим часом очікується поставка генераторів. Загальна сума цієї допомоги складає понад 27 мільйонів гривень.

За матеріалами Проєкту USAID "Економічна підтримка України" 

Інші статті на цю тему

feyki-usaid (6)

Аналіз та спростовання наративів щодо системи охорони здоров’я, які поширює російська пропаганда

voda

З 1 січня 2022 року містяни сплачують абонплату разом з “традиційним” тарифом на воду.

oplata-za-vodopostachannya

А також наголосив на ризику блокування банківських карток злісних неплатників