Важливо :: Життя громади :: 25 січня 2024 15:36 , Краматорск Пост
vodopostachannya

“Краматорський водоканал” погрожує стягненням заборгованості споживачів через суд і арештом банківських рахунків боржників

Наразі підприємство вже подало до суду майже 400 відповідних заяв на своїх абонентів

“Краматорський водоканал” попереджає про примусове стягнення накопичених споживачами боргів через суд. Про це підприємство повідомило на своєму офіційному сайті.

За наданою в ньому інформацією, на початок січня заборгованість користувачів склала вже понад 202,6 млн грн.

Згідно з повідомленням, стягнення в судовому порядку стосуватимуться тих боржників, які відмовляються сплатити свою заборгованість у повному обсязі, не намагаються її реструктуризувати чи оформити субсидію.

У повідомленні також зазначається, що судовий процес наразі проходитиме за спрощеною процедурою, яка передбачає видачу судового наказу без присутності сторін.

test

Крім того, в ньому йдеться й про те, що примусове стягнення у разі позитивного рішення суду відбуватиметься шляхом арешту та списання коштів з рахунку боржників. Також попереджається й про можливе накладання санкцій у вигляді заборони виїзду за кордон, арешту майна боржника тощо.

На даний час “Краматорський водоканал” вже подав до суду кілька відповідних заяв на своїх боржників. Як зазначено в повідомленні, 300 заяв підприємство подало у період з жовтня по грудень 2023 року на загальну суму понад 6,6 млн грн. У січні поточного року до суду направлені ще 80 заяв.

Інші статті на цю тему

oplata-za-vodopostachannya

А також наголосив на ризику блокування банківських карток злісних неплатників

remontni-roboti-kramatorskogo-vodokanalu
yasnogirka_truba3

Після наради у начальника МВА знайшли половинчасте вирішення проблеми

коментарі