Важливо :: Життя громади :: 08 липня 2021 11:41 , Олена Круглова
vipuskniki-ta-yih-vchitelki

Краматорським випускникам, що набрали 200 балів у ЗНО, та їх вчителькам виплатять грошові премії

Випускники отримають по 20 тис грн, а їх вчительки - по 25 тис грн

Сьогодні, 8 липня, на позачерговій сесії депутати Краматорської міськради підтримали пропозицію міського голови Олександра Гончаренка преміювати віпускників двох краматорських закладів, які цього року набрали 200 у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), та їх профільних вчительок.

Олександр Гончаренко зауважив, що відзначення досягнень учнів та їх вчителів Краматорська грошовими винагородами вже проводилося минулими роками, та попросив депутатів не відступати від цієї традиції й цьогоріч. 

То ж, Катерина Перекрьостова випускниця школи №22, яка набрала найвищій бал ЗНО по білогії, та Арсеній Люлька - випускник ліцею №35, який набрав 200 балів з математики, отримають грошову премію у розмірі 20 тис грн.

По 25 тис грн премії отримають вчителька біології ЗЗСО №22 Валентина Абраменко та вчителька математики ліцею №35 Олександра Рябуха, які, як зазначив Олександр Гончаренко, опікувалися успіхами та вихованям цих учнів.

Інші статті на цю тему

vipuskniki-zno

Найвищій результат ЗНО отримали учень ліцею №35 та учениця школи №22

katerina-perekrestova (1) (1)

Выпускница не планирует получать высшее образование в Краматорске, но не исключает, что вернется в родной город после университета

arsenij-lyulka (1) (1)

Краматорский выпускник Арсений Люлька набрал 200 в ВНО по математике. Он считает, что киевские ВУЗы не хуже европейских, а вот возвращаться в Краматорск не планирует

коментарі