Важливо :: Життя громади :: 08 серпня 2023 17:25 , Краматорск Пост
Workseakerscover

Краматорським ВПО, які шукають роботу, розповіли про можливості працевлаштування: куди звертатися та що робити

Знайти нову роботу під час війни цілком можливо

Сьогодні в хабах «Наш Краматорськ» у Києві та Дніпрі відбулися заходи для внутрішньо переміщених осіб щодо послуг, які спрямовані на сприяння у працевлаштуванні. У Києві захід відкрила начальниця відділу активної підтримки безробітних Краматорського міського центру зайнятості Альона Митько.

Вона розповіла учасникам про можливості професійного навчання за робітничими професіями, які мають попит на ринку праці, а відвідувачі ознайомилися з графіком формування навчальних груп на сайті державного центру зайнятості.

Нагадаємо, що отримати нову професію можна за ваучером від Центра зайнятості. Про ваучер на навчання – що це таке, як його отримати і які можливості тим, хто шукає роботу, він надає - детально розповідала Краматорськ Пост директорка Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюк.

На зустрічі ж у HUB «Наш Краматорськ» у Києві пані Альона зазначила, що внутрішньо переміщені особи, які мають професійно-технічну чи вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати ваучер безоплатно, а разом з ним - нову професію або підвищити свій професійний рівень і власну конкурентоспроможність.

Навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

Учасники зустрічі дізналися, що заявку на отримання ваучера на навчання можна також подати онлайн.

test

Додамо, що крім отримання ваучера, є також інші можливості для тих, хто шукає роботу як ВПО або залишаючись у Краматорську. Це, наприклад, зустрічі з роботодавцями, які організовує Центр зайнятості та завдяки яким десятки краматорців уже знайшли роботу, або патронат, тобто тимчасовий догляд за дитиною із певної категорії родин.

Тож, щоб знайти нову роботу під час війни, треба для початку звернутися до Центру зайнятості. А тоді вже його фахівці допоможуть у працевлаштуванні.

Фото - Краматорській міський центр зайнятості.

Інші статті на цю тему

Humanitarianhubscover

В цих локаціях евакуйовані можуть отримати широкий спектр послуг

VPOhelpcover
VPOnewhelpcover

Мінреінтеграції готує зміни