Цікаво :: Спорт :: 29 грудня 2023 10:15 , Краматорск Пост
kramatorski-sportsmeni (1)

Краматорських спортсменів нагородили грошовими преміями

В такий спосіб відзначили їх потужні досягнення за останні кілька місяців

43 спортсмени з Краматорська, досягнення яких сприяли підвищенню авторитету міста, області й України, відзначили одноразовою грошовою винагородою в другому півріччі з міського бюджету.

Про це повідомило Управління фізичної культури та спорту.

Цього року спортсмени Краматорська ставали чемпіонами світу, призерами Кубка світу, чемпіонами Європи та підіймались на вищі сходинки п’єдесталу спортивних чемпіонатів України.

“Війна не зломила спортивного духу краматорців! Дякуємо кожному та кожній, хто піднімає прапор Краматорська, Донеччини та України на змаганнях різного рівня.

Здорова Нація - Сильна Україна! Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати тренування”, - йдеться в повідомленні.

Нагороди отримали такі спортсмени:

  • Арина Алекєєнко за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Святослав Ангелов за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики  серед юнаків.
  • Ярослав Антонов за зайняте 1 місце на V Всеукраїнській шкільній гімназіаді з боксу серед юнаків.
  • Едуард Андреєв за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу (триборство) серед юнаків.
  • Анастасія Бережна за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед юніорок.
  • Тетяна Білущенко за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Олексій Бичков за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу (триборство).

test

  • Дмитро Вовчок за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед юнаків.
  • Марк Волошин за зайняте 1 місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів.
  • Вероніка Гордєєва за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед юніорок.
  • Ксенія Горєлова за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Світу зі скелелазіння серед юніорів.
  • Макар Горячковський за зайняте 1 місце на чемпіонаті України з карате JKS серед юніорів.
  • Поліна Дяченеко за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України зі  спортивної гімнастики (різновисокі бруси) серед молоді та юніорів.
  • Владислав Євтушенко за зайняте 3 місце на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед чоловіків.

test

  • Дмитро Єщенко за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики    серед юнаків.
  • Євген Житков за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків.
  • Валентина Загоруйко за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу зі станової тяги серед жінок.
  • Владислав Залозний за зайняте 3 місце у Кубку України з греко-римської боротьби серед юнаків.
  • Данило Ковальов за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу в присіданні серед чоловіків.
  • Олександра Крівченко за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKA серед юнаків.
  • Володимир Лихобаба за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу WKA серед чоловіків.

test

  • Яна Літвиненко за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Станіслав Локайчук за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу WKA серед чоловіків.
  • Владислав Луб за зайняте 2 місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів.
  • Ілля Москаленко за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики  серед юніорів.
  • Елеонора Носенко за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Віолета Овчаренко за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування серед юніорок.
  • Ганна Охрей за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з боксу серед жінок.

test

  • Гелена Пархоменко за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед жінок.
  • Ілля Пархоменко за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед чоловіків.
  • Назар Пархоменко за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед чоловіків.
  • Анастасія Переверзєва за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед жінок.
  • Денис Плеханов за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед чоловіків.
  • Катерина Рак за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування серед юніорок.
  • Анастасія Рибалка за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорок.

test

  • Володимир Рисєв за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу (триборство) серед чоловіків.
  • Дмитро Рожанський за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу (триборство) серед юніорів.
  • Софія Рубан за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з паверліфтингу серед юніорок.
  • Богдан Стремоухов за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.
  • Ярослав Тимченко за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів.
  • Валентин Туфатулін за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боксу серед юнаків.
  • Андрій Шевченко за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з паверліфтингу в присіданні серед чоловіків.
  • Олександра Щербина за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.

Інші статті на цю тему

Rysievcover

У сумі триборства він не залишив суперникам шансів

Liftingcover

Напрочуд вдало виступили краматорські паверліфтери на Чемпіонаті світу у складі збірної України

Okhrei

Крім боксу спортсменка з Краматорська має успіхи ще у двох видах єдиноборств

коментарі