Цікаво :: 26 червня 2020 14:25 , Олексій Ладика
rodnii-1

Краматорський гурт випустив атмосферний кліп, зробивши кавер на пісню "Latexfauna"

Якщо хлопці виграють у конкурсі, то гратимуть на великій сцені

Краматорський гурт "Родний" випустив кліп на кавер пісні "Arktika" популярного київського інді-гурту "Latexfauna".

Останні оголосили конкурс для музикантів. Потрібно зняти відео кавера на пісню "Arktika" та викласти його у соцмережі. Найкрасивіша, найцікавіша і найнеочікуваніша версія цієї пісні буде виконуватися переможцем на великому концерті "Latexfauna", який відбудеться 4 вересня у "HC HALL" у Києві.

І у краматорського гурту є всі шанси потрапити на цей концерт – і не в якості глядачів! Звичайно, хлопці з "Latexfauna" будуть самі обирати переможця, але наразі кліп "Родного" набрав найбільше переглядів, коментарів та лайків серед усіх конкурсантів – на сторінці "Latexfauna" у Facebook.

А ось так звучить оригінал пісні (в акустиці):

Гурт "Родний" складається з двох людей: Миколи Родного (вокал, гітара) та Тимура Шагієва (все інше). Відео знімали на крейдяних горах поблизу Райгородка у Слов'янському районі. Над роликом працювала команда з Краматорська, а до роботи над треком підключилися друзі музикантів з Донецька та Києва. Наразі хлопці працюють над власним матеріалом, і вже скоро готують випустити музичний сингл та кліп до нього, який теж буде зніматись на просторах Донеччини.

Інші статті на цю тему

ye_banished_privateers_заставка (1)

На этой неделе слушаем альбом A Pirate Stole My Christmas "Ye Banished Privateers"

NOLA-2

І "змусили" співати росіян українською

Zherdevacover-

Краматорська співачка та викладачка вокалу розповіла про себе та своїх учнів

коментарі