Важливо :: Життя громади :: 26 лютого 2021 12:50 , Краматорск Пост
kramatorskteploenergo

“Краматорськтеплоенерго” відреагувало на статтю про те, що міська влада погрожує судом

Наводимо текст заяви підприємства без змін

"24.02.2021 р. в мережі інтернет була оприлюднена публікація під назвою «Міська влада погрожує "Краматорськтеплоенерго" судом через борг у 19 млн грн», прочитавши яку, не всі читачі зможуть зрозуміти у чому причина таких гучних заяв.

Вважаємо за необхідне додатково повідомити, що в першій декаді березня планувалася зустріч співвласника ТОВ «Краматорськтеплоенерго» і керівництва міста для вирішення цілого ряду  важливих питань, серед яких і питання погашення заборгованості компанії за оренду теплових мереж минулих періодів.

16.02.2021 р. співвласник ТОВ «Краматорськтеплоенерго», після декількох днів поганого самопочуття, здав аналізи в медичний заклад на Covid і отримав позитивний результат. На апаратній нараді, яка проходила 23.02.2021 р., про це захворювання повідомив присутніх в. о. генерального директора Стоцький О. А., оскільки факт захворювання може вплинути на термін проведення запланованої зустрічі.

Перша думка після отриманої інформації, яка з’явилася  у міського голови, була про те, що співвласник таким чином хоче уникнути вирішення питання щодо погашення заборгованості  підприємства. Тому хочемо спростувати цей висновок і повідомити, що співвласник жодним чином зустрічі не уникає і, на підтвердження цих слів, додаємо до публікації сканкопію тесту на коронавірус (медичного висновку), який  підтверджує, що співвласник дійсно хворий на Covid.

test

Крім того, хочемо звернути вашу увагу на те, що ТОВ Краматорськтеплоенерго, незважаючи на важке фінансове становище, в яке потрапило внаслідок непослідовного реформування енергоринку, щомісяця перераховує за оренду тепломереж 1 100 000 гривень. Це становить більше 50% від суми щомісячної орендної плати.

Також просимо взяти до уваги, що головним обов'язком ТОВ Краматорськтеплоенерго є безперебійне забезпечення в період холодів централізованим опаленням населення Краматорська, тому сплата розрахунків за тверде паливо та виплата працівникам підприємства заробітної плати є такими ж важливими витратами, як і орендна плата.

ТОВ «Краматорськтеплоенерго» вважає, що всі питання потрібно вирішувати не через суд, а шляхом переговорів.

Ми впевнені, що після одужання співвласника компанії, зустріч відбудеться і всі нагальні питання будуть вирішені, якими б важкими вони не були.   

З повагою, Адміністрація ТОВ «Краматорськтеплоенерго»"

Інші статті на цю тему

kramatorskteploenergo-tec
kramatorskteploenergo-tec

Відновити теплопостачання обіцяють за 4-5 днів

kramatorskteploenergo
коментарі