Важливо :: Гроші :: 04 грудня 2020 17:25 , Олексій Ладика
kramatorskteploenergo

"Краматорськтеплоенерго" заявило про намір підвищити тарифи на опалення

Підприємство анонсувало відкритті обговорення щодо цього питання

Найбільший постачальник тепла у Краматорську – "Краматорськтеплоенерго" – має намір підвищити тарифи на опалення на 17%. 

Про це йдеться на сайті компанії.

Наразі тариф для населення становить 1272,25 грн за 1 Гкал без податку на додану вартість (разом з ПДВ це 1526,70 грн - Kramatorsk Post). На підприємстві пропонують ціну 1487,12 грн за 1 Гкал (з ПДВ - 1784,54 грн).

Чому хочуть підвищити тарифи на опалення

У "Краматорськтеплоенерго" зазначили, що головним чинником, який впливає на підвищення ціни є зміна тарифу на виробництво ТЕЦ, який є складовою кінцевого тарифу, за яким споживачам реалізується послуга з постачання теплової енергії.

"Основним фактором, що спричинив зміни тарифу на виробництво теплової енергії є зміни тарифу на виробництво власної ТЕЦ за всіма категоріями споживачів внаслідок збільшення ціни на паливні ресурси, зростання прожиткового мінімуму […], зменшення амортизаційних відрахувань, зростання цін на хімреагенти та паливно-мастильні матеріали", - йдеться у повідомленні.

Відкриті обговорення цього питання

Споживачі "Краматорськтеплоенерго" та органи місцевого самоврядування можуть подати свої зауваження та пропозиції щодо коригування тарифів - це можна зробити  у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 84320, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 8-Д; e-mail: kramtec@krm.dn.ua

Для реєстрації пропозицій (зауважень) на підприємстві просять зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування підприємства), що їх подала, та її контактні дані для зворотного зв’язку.

Пропозиції та зауваження приймаються до 12 грудня.

14 грудня, об 11:00, відбудеться відкрите обговорення наміру "Краматорськтеплоенерго" скоригувати тарифи (реєстрація учасників почнеться о 10:45). Захід відбудеться за адресою: м. Краматорськ, вул. Я. Мудрого, 29.

Нагадаємо,  2 грудня виконком Краматорської міської ради ухвалив підвищення тарифів на опалення для абонентів "Краматорської тепломережі". Ціна на опалення підвищиться у середньому на 15%. .

Інші статті на цю тему

kramatorskteploenergo-tec
kramatorskteploenergo-tec

Відновити теплопостачання обіцяють за 4-5 днів

kramatorskteploenergo
коментарі