Важливо :: Гроші :: 05 жовтня 2023 16:25 , Краматорск Пост
shkola-15-obstril-1

Краматорську школу №15 ремонтуватиме підприємство, яке за останні два місяці виграло кілька тендерів на понад 46 млн грн

Замовником виграних ним тендерів є Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста

Школу № 15, в яку навесні 2022 року поцілили ракети рф, мають цьогоріч відремонтувати.

Для цього минулого місяця Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради (УКБ) провело тендер у системі ProZorro на проведення аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків бойових дій  та капітального ремонту пошкоджених конструкцій будівлі школи.

Єдиним учасником торгів було ТОВ "БТ "Ренесанс" з пропозицією виконання зазначених робіт за суму трохи меншу від очікуваної вартості у 11 062 621 грн, а саме за 10 896 651,73 грн. Це підприємство врешті стало переможцем, з яким УКБ уклало договір 29 вересня.

Згідно з цим договором, підрядник має до 25 грудня поточного року виконати демонтаж кроквяних балок, панелей перекриття, сходових площадок, дверей та вікон, провести земляні роботи. Паралельно з тим має провести покрівельні роботи. Після чого встановити металопластикові вікна та двері. А наприкінці встановити систему блискавкозахисту  та придбати устаткування.

За даними моніторингового сервісу Опендатабот, за серпень-вересень поточного року УКБ вже уклало з  ТОВ "БТ "Ренесанс" кілька договорів на проведення подібних робіт у пошкоджених обстрілами рф міських закладах. А також на проведення ремонтних робіт у підвальних приміщеннях деяких будівель з прихованими заради безпеки адресами для подальшого облаштування в них укриттів.

Надаємо перелік цих тендерів з сумами укладених договорів:

  1. Аварійно відновлювальні роботи з ліквідації наслідків бойових дій (збройної агресії Російської Федерації). Реконструкція пошкоджених будівель та споруд амбулаторії № 6 КНП «ЦПМСД 1» Краматорської міської ради, розташованої за адресою: смт Красноторка, Краматорська територіальна громада, Краматорський р-н, Донецька обл., вул. Спартака, 4», сума договору - 9 756 570,94 грн.
  2.  Капітальний ремонт внутрішніх підвальних приміщень для облаштування споруд цивільного захисту (укриття) в будівлі за прихованою в цілях безпеки адресою, сума договору - 5 481 586,81 грн.
  3. Капітальний ремонт внутрішніх підвальних приміщень для облаштування споруд цивільного захисту (укриття) в будівлі закладу за прихованою адресою, сума договору - 6 895 094,76 грн.
  4. Капітальний ремонт внутрішніх підвальних приміщень для облаштування споруд цивільного захисту (укриття) в будівлі закладу за прихованою адресою, сума договору - 3 011 183,46 грн.
  5. Капітальний ремонт внутрішніх підвальних приміщень для облаштування споруд цивільного захисту (укриття) в будівлі закладу за прихованою адресою, сума договору - 4 793 281,46 грн.

Загальна сума вже укладених договорів складає 40 834 369,16 грн.

Крім того, ТОВ "БТ "Ренесанс" було єдиним учасником, а сьогодні вже стало переможцем ще одного тендера, оголошеного УКБ, а саме з виконання аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків бойових дій  та капітального ремонту ДНЗ № 49. У тій самій будівлі знаходиться краматорський Центр надання адміністративних послуг.

Очікувана вартість робіт - 5 568 268 грн. Переможець погодився виконати роботи за 5 484 672,91 грн.

Таким чином, загальна сума виграних підприємством тендерів сягнула 46 319 042,07 грн.

Інші статті на цю тему

hospital-1 (1) (1)
zakupivlya-dorozhnoi-soli-kramatorsk (1)

Держаудитслужба вимагає розірвання договору закупівлі, але не через вартість солі

kapremont-ya-mudrogo-1

З ким уклали договір і що відомо про підрядника

коментарі