Цікаво :: Review :: 05 грудня 2022 21:35 , Краматорск Пост
crypto

Криптовалютні обмінники — рейтинг найкращих платформ

містить рекламні лінки
Сучасні трейдери все частіше використовують цифрові гроші, щоб отримувати прибуток, граючи на курсі валют.

Саме з появою цифрових грошей відкрилися ширші можливості щодо такої діяльності. Основний фактор, який сприяв цьому, – комерційне регулювання цінності. По-перше, доступність монет обмежена певними технічними можливостями системи. По-друге, у кожному вигляді крипти є свої перспективи застосування, що забезпечує конкретну цінність. По-третє, велику роль відіграє інфофон та події у світі в різних секторах (політика, економіка, енергетика тощо).

Основне завдання трейдера — знайти, де можна найдешевше usdt купити або інший вид крипти. А потім, за сприятливих умов, продати цей вид криптовалюти вже за іншою, вищою, ціною. Внаслідок різниці курсу утворюється частка прибутку. Враховуючи постійні коливання цінності криптовалют, прибуток у цьому випадку буває дуже високим, не порівнянним при обміні фіатних чи електронних грошей.

Вибір обмінника

Щоб здійснювати діяльність максимально безпечно та прибутково, варто звернути увагу на платформи, що входять до ТОП рейтингів на різних сервісах. Цю інформацію знайти нескладно. Далі необхідно переконатися, що за запропонованим посиланням ви потрапили на справді оригінальний, а не підроблений ресурс. Не зайвим буде дізнатися про те, скільки часу компанія веде свою діяльність. Чим солідніше цей термін, тим більше довіри до платформи. 

Ще один момент, який може стати пріоритетним показником, — наявність служби підтримки, способи зв'язку з представником компанії, адекватність відповідей. Фірми-одноденки, як правило, не приділяють увагу тому, щоб запустити телефонну лінію для зв'язку. Нерідко як основний спосіб зв'язку вказано лише електронну адресу, відповідь за якою очікується досить довго. А час має велике значення при грі на курсі валют, тим більше якщо застосовуються цифрові гроші.

Таким чином, хороший обмін криптовалюти Київ — той, на платформі якого передбачено багато альтернативних способів зв'язку з представником компанії, де інтерфейс досить зручний, оформлення заявки можна зробити буквально в пару кліків. До речі, має сенс звернути увагу і на те, чи підтримується лише стандартна версія сайту для ПК, чи є й мобільна версія. Адже більшість трейдерів усю діяльність сьогодні здійснюють за допомогою смартфона.

Фінансові умови для обміну криптами

Фінансові умови — це не лише заявлений курс обміну з обраної валютної пари. Потрібно переконатися, що:

  • розмір комісії буде оптимальним, у межах середньоринкових значень;
  • немає жодних прихованих платежів, внаслідок чого знижуватиметься прибутковість угоди;
  • швидкість оформлення транзакції є максимально високою.

Не на всіх платформах комісія відокремлюється від загального курсу. Деякі компанії для зручності відвідувачів закладають свою маржу на повний курс. Таким чином, користувач без зайвих розрахунків може за допомогою онлайн-калькулятора відразу побачити результат — скільки грошей він віддає в одній валюті, скільки отримує в іншій.