Цікаво :: Куди піти :: 25 серпня 2021 08:21 , Олена Круглова
den-nezalezhnosti-u-kramatorsku-zatavka

Кулінарний батл між комунальниками, кінопоказ та гучний концерт: Краматорськ відсвяткував День Незалежності (оновлено)

Цьогоріч основним простором святкування став Сад Бернацього, де одночасно працювало безліч локацій і кожен відвідувач мав змогу знайти собі заняття за смаком

О 10.00 ранку у краматорському Саду Бернацького розпочалося святкування 30 річниці Незалежності України.

Центральний вхід Саду Бернацького у День Незалежності

Центральною алеєю парку розмістилися продавці смаколиків та хендмейду, а на сусідній алеї - витвори художнього мистецства. На відкритій терасі проходив художній вернісаж. Там були представлені картини з впізнаними куточками Краматорська та пейзажами, а також цікаві інталяції.

Хендмейд вироби

Художній вернісаж

Картини на художньому вернісажі

Вироби художнього мистецтва

На спортивних майданчиках проходили турніри з пляжного волейболу та баскетболу. А футбольне поле облаштували для проведення спортивних естафет серед відвідувачів. До участі запрошували всіх охочих. Але збираються переважно дитячі команди. Естафети тривали до 13.00.

Турнір з баскетболу

Спортивні естафети

Також о 10.00 розпочався кулінарний батл серед комунальних підприємств міста. Головним завданням конкурсу було приготування страви, основним інгридієнтом якої є картопля. Обирати найсмачнішу страву буде конкурсна комісія. Серед учасників панувала азартна та весела атмосфера.

Кулінарний батл

Учасники кулінарного батлу

По різних куточках парку проходили майстер-класи, дитячі анімації та квести, працювали фотозони. Тривали ці розваги аж до пізнього вечора.

Майтер-клас для дітей

Фотозона

Дитяча зона

Фотозона

Концертні заходи розпочалися о 17.00 на основній сцені. Програма тривала до 19.00. Наприкінці концерту були вручені подарунки краматорцям, що є "ровесниками" Незалежності. Після цього містян та гостей міста привітали зі святом представники обласної адміністрації та міський голова Олесандр Гончаренко. 

Головна сцена

Виступ танцювального колективу

Після концертної програми на футбольному полі був організований кінопоказ просто неба. Відвідувачі дивились українську кінокомедію "Шалене весілля".

Кінопоказ просто неба

А закінчилося свято знову на головній - о 20.30 там розпочалося гучне вечірнє шоу з DJ-set, Сo2jet, світовими колонами, пінним, лазерним та криа шоу.

Вечірнє шоу

Нагадаємо, що о 15.00 біля пам'ятника "Літак" за ініціативою мешканців було організовано патріотичну ходу.

Інші статті на цю тему

svyato-mikolaya-kramatorsk 5

Захід був організований для учнів шкіл-інтернатів, спецшкіл та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей

sad-bernackogo

На новорічні свята у парку триватиме анімаційна програма "Новорічні пригоди для дітей"

mapa-ukraini-obiymi (3)

Новий волонтерський проєкт подружжя Муравльових “Мапа України "Обійми" потрапив у Книгу рекордів України в категорії “Мистецтво, вперше”

коментарі