Цікаво :: Куди піти :: 08 вересня 2021 14:44 , Олексій Ладика
osinniy-performans-afisha

#культурнещеплення: у Краматорську відбудеться "Осінній перформанс" з віршами, театром, музикою і смачною їжею

Захід відбудеться у сквері "Лабіринт" і це не випадково!

17 вересня у Краматорську, у сквері "Лабіринт", відбудеться масштабний культурний захід - "Осінній перформанс". 

В рамках цього вечора актори театральної лабораторії "С. Т. У. Л." будуть показувати уривки з вистави "Маленький принц", яка зібрала три аншлаги у травні, вони ж читатимуть душевні вірші поетів 60-х, а гурт "Sa&Va" порадує слухачів чарівним виконанням українських пісень.

А ще на відвідувачів "Осіннього перформансу" чекають глінтвейн, паелья, просекко та устриці від стріт-фуд-ресторану "КУШ".

"Це буде теплий осінній вечір, де будуть вірші, буде жива музика, живе спілкування. Буде смачна їжа - це теж певний витвір мистецтва, бо ти п'єш глінтвейн не для того, щоб напитися, а тому що це смачно", - розповідає Kramatorsk Post головна спеціалістка відділу культури Ксенія Ковальова.

Сквер "Лабіринт" обрано не випадково, адже це одне з тих місць у Краматорську, яке найбільше потерпає від вандалів. Ксенія вважає, що від вандалізму потрібно робити "культурне щеплення". Перформанс і є одним з кроків такого "щеплення".

"Звичайно, немає прямого зв'язку між тим, що, наприклад, якась людина пішла до музичної школи і більше нічого не руйнує. Але все ж є розуміння, що культурно розвинена людина не буде нічого руйнувати, бо розуміє, що таке творити. І людина, яка щось створює - пісні, вірші, одяг тощо - вже не спроможна ставитися до іншої праці без поваги", - розповідає Ксенія.

Вона закликає батьків водити дітей до музеїв, на вистави, концерти, віддавати до мистецьких шкіл. Ксенія впевнена, що після такого дитина, проходячи сквером "Лабіринт", не буде ламати там ліхтарі та паркани.

"Осінній перформанс" відбудеться 17 вересня у сквері "Лабіринт", початок о 18:30.

Інші статті на цю тему

teatr-tymur31

Захід був присвячений Дню захисту дітей

vikopani-kviti-v-skveri-labirint

Зникнення рослин прокоментував міський голова

lyalka6

Діти не лише дивились виставу, а й брали в ній участь

коментарі