Цікаво :: Люди К. :: 15 жовтня 2020 10:42 , Олексій Ладика
разрисованный подъезд нади курченко (5)

Квіти, пташки та мультики: мешканка Краматорська яскраво розмалювала стіни свого під'їзду

Таких під'їздів у Краматорську стає дедалі більше

Мешканка Краматорська Аліна Кореновська вирішила розмалювати стіни свого під'їзду і, отримавши підтримку з боку сусідів, втілила задум. У підсумку на монотонних стінах з'явилися різнокольорові пташки, герої мультфільмів та квіти. Мова йде про третій під'їзд будинку №9 по вул. Наді Курченко.

Аліна каже, що взятися за пензель її спонукали кілька факторів.

"По-перше, це наш будинок. Мені доводилося бачити інші під'їзди в реально плачевних станах: усе обдерте, прокурене, сміття. А нашому будинку вже близько 50 років і він у доволі таки пристойному стані. І мешканці допомагають підтримувати цей стан. Але я часто чула від сусідів: "А ось там так... а ось там зробили... та кому ми потрібні". Ну і вирішила власним прикладом показати, що не потрібно чекати, аби хтось прийшов і щось зробив за нас", – розповідає вона журналісту Kramatorsk Post.

test Аліна Зотова вирішила розмалювати стіни свого під'їзду і отримала підтримку сусідів

 Краматорчанка зізнається, що перший малюнок вона робила з острахом, бо ні в кого не питала, чи може вона щось намалювати - тим паче, що влітку у під'їзді зробили косметичний ремонт. 

"Але реакція була фантастична! Усім дуже сподобалося! А живуть у нас різні вікові групи, від 4 до 94 років", – каже Кореновська.

Додатковою порцією натхнення стало те, що чоловік Аліни нарешті отримав відпустку і приїхав додому – а вони не бачилися дев'ять місяців! 

Краматорчанка знайшла вдома трошки фарби і почалося. Вона зізнається, що тоді не думала, що малювання так її захопить і вона побіжить за наступною коробкою фарби. 

"Взагалі я люблю різні орнаменти, квіточки. Подобається Петриківський розпис. Але для нього фарби було мало… Імпровізація моє все. Малюю одну деталь, за нею - іншу. А через день можу домалювати ще щось. І, звісно, були запозичення з Інтернету, в яких я щось "трошки змінювала під себе". Думала зупинитися на птаху, але залишилася фарба, яку я знову не хотіла викидати. І так згадала свій улюблений мульт "Жив був пес", – розповідає Аліна про вибір сюжетів для своїх малюнків.

test

testtest

test

testПрактика розмальовувати стіни під'їзду чи будинку у Краматорську розповсюджується дедалі більше. Рік тому ми писали про під'їзд на вул. Марата, 14, де "живуть" мультяшні герої. А сьогодні фотограф Артем Гетьман опублікував фото 51-го будинку по бул. Машинобудівників, стіни якого розмалювали Петриківським розписом.

Інші статті на цю тему

коментарі