Важливо :: Життя громади :: 19 травня 2022 10:49 , Краматорск Пост
ladis

"Ладіс" просить Краматорців по можливості сплачувати за житло

Керуюча компанія обіцяє не нараховувати пеню боржникам та зробити перерахунок за ненадані послуги

Керуюча компанія "Ладіс" звернулася на своїй сторінці у мережі Фейсбук до краматорців з проханням по можливості сплачувати за обслуговування житла. При цьому в компанії кажуть, що всі роботи з обслуговування житлового фонду виконуються за винятком обслуговування ліфтів та поточних ремонтів. 

"Воєнний стан, який було введено на території України на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 р., не звільняє громадян від сплати платежів за послуги з управління багатоквартирним будинком, - йдеться в повідомленні. - Однак пеня та штрафи на підставі Постанови КМУ від 05.03.2022 р. "Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг у період військового стану", не нараховуються.

З початку введення воєнного стану ТОВ "УК "Ладіс" всі послуги, які передбачені Переліком складових послуг з утримання багатоквартирного будинку до Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком від 15.08.2018, надавалися в штатному режимі, за виключенням послуги з обслуговування ліфтів та здійснення поточного ремонту в багатоквартирних будинках.

Ліфти у багатоквартирних будинках було відключено у зв'язку з запобіганням аварійним ситуаціям та безпеці мешканців багатоквартирних будинків при експлуатації ліфтів на період введення воєнного стану.

У зв’язку з цим, за відсутності надання послуги з обслуговування ліфтів, буде проведено перерахунок.

Також на сьогоднішній день не надаються в повному запланованому обсязі послуги з поточного ремонту багатоквартирних будинків на 2022 рік у зв'язку з низьким відсотком оплати мешканцями багатоквартирних будинків послуг за договором (оплата за березень у квітні проведена на рівні 22,9%).

У разі не виконання запланованого обсягу поточних робіт, перерахунок вартості послуг ТОВ "УК "Ладіс" може бути здійснений тільки за результатами поточного року.

Проте ТОВ "УК "Ладіс", буде докладено всіх зусиль, щоб до кінця року виконати у повному обсязі заплановані роботи з поточного ремонту багатоквартирних будинків.

Для надання ТОВ «УК «Ладіс» послуги в повному обсязі просимо мешканців багатоквартирних будинків по можливості своєчасно сплачувати рахунки.

З повагою, юрист ТОВ «УК «Ладіс» Валерія Одаренко"

коментарі