Цікаво :: Review :: 30 квітня 2021 16:13 , Краматорск Пост
zakarpattya

Лікування на Закарпатті з європейським комфортом

містить рекламні лінки
Вважаєте, що комфортне лікування у сучасній клініці можливе тільки у кіно?

Коли з пацієнтом розмовляють з повагою, дбають про нього, забезпечують усім необхідним, слідкують, щоб йому було зручно. Багатьом українцям здається, що у нас такого дива годі й чекати – це тільки у Європі можливо. Але на Закарпатті є сучасна Клініка Біляка, яка руйнує ці стереотипи. Тут пацієнтам надають повним супровід та забезпечують у стаціонарі усім необхідним – як у готелях типу «усе включено». Давайте прослідкуємо, як супроводжують пацієнта у клініці покроково.

Крок 1 – звернення та дистанційна консультація

До Клініки Біляка людина може звернутися будь-яким зручним способом. Тобто, зателефонувати, написати у формі запиту, на E-mail або навіть у соцмережах. До пацієнта відразу ж прикріплюють відповідального медкоординатора, який надалі буде вести його справу. Цей спеціаліст збирає анамнез, просить людину надіслати результати попередніх обстежень та аналізів, відповідає на питання. За підсумками дистанційної консультації він складає персональне досьє пацієнта, яке передає у роботу лікарям. Також медкоординатор призначає людині зручну дату прийому у клініці.

Крок 2 – зустріч та прийом у клініці

До Клініки Біляка звертаються не тільки мешканці Ужгорода та закарпатської області. Досить багато пацієнтів їдуть з інших регіонів. Щоб максимально спростити їм дорогу, персонал клініки організовує комфортний трансфер. Людині треба лише вказати, чим, коли та у котрій годині прибуває до Ужгороду. У призначений час пацієнта зустрінуть на вокзалі або летовищі. І все це входить до вартості лікування – не потрібно нічого сплачувати додатково.

Коли пацієнта з комфортом привозять до клініки, його консультує лікар. За необхідності – призначає додаткові обстеження. У клініці є необхідне обладнання, щоб провести максимально точну інформативну діагностику – апарати УЗД, ендоскопічні інструменти та багато іншої техніки.

Коли діагноз встановлено, лікар клініки Біляка консультує пацієнта та розробляє індивідуальну схему лікування. Він детально пояснює, що саме буде робити, та відповідає на усі запитання.

Крок 3 – поселення у стаціонарі

Після консультації та затвердження прану лікування пацієнта супроводжують до окремої палати готельного типу. Там є усе необхідне для комфортного проживання – сучасні меблі та техніка, особистий санвузол. У стаціонарі постійно працює цілодобовий медсестринський пост. Персонал клініки допомагає людині підготуватися до операції.

Крок 4 – лікування

Клініка Біляка спеціалізується на хірургічному лікування хвороб загального, урологічного, гінекологічного та онкологічного профілю. Там проводять сучасні малоінвазивні операції за допомогою лапароскопії. Цей метод дозволяє отримати доступ до внутрішніх органів через невеликі проколи у животі. Завдяки цьому вдається уникнути сильних пошкоджень тканин, рясної крововтрати та стресу для організму. Пацієнти після такого втручання почуваються добре та швидко відновлюються. Окрім лапароскопії, у Клініці Біляка також застосовуються інші щадні методики оперування – ендоскопія, мікрохірургія.

Крок 5 – реабілітація

Після операції пацієнта відвозять до палати інтенсивної терапії та підключають до реабілітаційного апарату. На другий день вже можна повернутися до індивідуальної палати, а також вставати й ходити. Термін перебування у клініці складає 2-4 дні протягом цього періоду людині надають:

  • постійний нагляд медперсоналу;
  • усі необхідні процедури;
  • консультації лікарів;
  • забезпечення медикаментами;
  • збалансоване харчування на основі екологічно чистих продуктів.

Тобто, пацієнт знаходиться на повному забезпеченні та отримує комфортні умови, як у зарубіжному кіно. Сервіс та супровід у Клініці Біляка дорівнює тому, що надають у кращих європейських клинках. Тільки вартість лікування виходить значно дешевше. До речі, про вартість. Усі перераховані послуги входять у ціну операції. Отже, людині не доведеться ні за що доплачувати окремо.

Звернутися до клініки можна зателефонувавши за номером: +38 (099) 100-10-03. Адреса клініки на Закарпатті:
Ужгородський р-н, с. Минай, вул. Коротка, 1а.