Цікаво :: Куди піти :: 18 червня 2021 13:40 , Олена Круглова
vystavka-kramatorsk

Краматорців та гостей міста запрошують на "Культурний променад"

Цікаві творчі та розважальні заходи у центрі міста анонсують вже цієї п'ятниці

З початком літа вечорами щоп'ятниці центр Краматорська перетворюватиметься на культурний осередок для мешканців та гостей міста. 

Тут можна буде подивитись кіно просто неба, купити картину або власний портрет в міцевого художника, розважити дітей аніматорами та послухати талановитих місцевих музикантів.

Все це відбуватиметься в рамках "Культурного променаду", ініціатором створення якого є Управління з гуманітарних питань.

"Культурний променад" - це мережа постійно діючих локацій від парку Пушкіна до парку "Ювілейний" вздовж вулиці Академічна.

Першою локацією машруту стане парк "Ювілейний". Там для відвідувачів виступатиме духовий оркестр.

Далі по Академічній, на майданчику біля міського художнього музею, проходитиме виставка місцевих художників, де можна буде придбати їх картини.

Наступна локація - площа Миру. Тут для дітей проводитимуть дискотеку, їх розважатимуть аніматори, проводитимуться шоу-програми з мильними бульбашками тощо.

Неподалік від площі, у сквері Шевченка виступатимуть місцеві музиканти або музичні колективи в рамках проєкту "Арт-кобза".

А за палацем НКМЗ, у сквері "Лабіринт" місцеві художники писатимуть портрети та навіть шаржи на відвідувачів.

Згодом до маршруту додадуть ще одну локацію - літній кінотеатр парку Пушкіна, де Центр кіномистецтва та культури показуватиме кінофільми.

"Ідея була в тому, щоб об'єднати бізнес та культуру. Щоб люди мистецтва могли показати свою творчість, а люди бізнесу, підтримавши митців, мали змогу прорекламувати власну продукцію," - пояснює головний спеціаліст відділу культури Управління з гуманітарних питань Ксенія Ковальова.

На заклик Управління відгукнулись вже декілька меценатів з Клубу підприємців Краматорська. І завдяки їхньої підтримки вже цієї п'ятниці містяни зможуть пройтися локаціями "Культурного променаду" та цікаво провести час.

Афіша "Культурного променаду"

То ж, програма заходів 18 червня така:

1. Фестиваль фарб «Color Day»:

  • парк культури та відпочинку "Ювілейний"
  • 17.00 - 18.00

2. Виставка картин краматорських художників та робіт майстрів декоративного мистецтва:

  • вулиця Академічна, 60, біля будівлі музеїв міста
  • 17.00 - 20.00

3. Виступ гурту «SA&VA»:

  • площа Миру
  • 19.00 - 21.00

4. Шоу мильних бульбашок від улюблених мультяшних героїв:

  • сквер ім.Т.Г. Шевченко
  • 19.00 - 20.30

5. Виставка робіт студентів відділення графічного дизайну Краматорського коледжу технологій та дизайну. Клуб любителів рукоділля «Місто майстрів»:

  • сквер "Лабіринт" біля скульптурної композиції «Народжені в Україні»
  • 17.00-20.00

Ксенія Ковальова підкреслює, що такі заходи розвиватимуть місцевий туризм та сприятимуть насиченню культурного життя міста. Вона каже, що програми п'ятничних "Культурних променадів" гнучкі і до них можуть вноситися зміні з урахуванням вражень відвідувачів та учасників попередніх заходів. І якщо хтось з місцевих митців або меценатів захоче доєднатися - організатори нададуть таку можливість.

Інші статті на цю тему

afisha-vikend

До Дня Конституції у Краматорську відбудеться багато цікавих подій. Вони починаються вже сьогодні

centralna-ploscha-virtualniy-tur

Приглашаем прогуляться виртуальным туром по центральной площади Краматорска

image (3)

Завдяки розголосу в закладі з'явився генератор і тепер жодні блекаути рибкам не загрожують

коментарі