Важливо :: Життя громади :: 22 вересня 2023 16:00 , Краматорск Пост
oplata-za-vodopostachannya

Майже 200 млн грн боргу за воду: “Краматорський водоканал” попросив містян сплатити заборгованість

А також наголосив на ризику блокування банківських карток злісних неплатників

На початок вересня поточного року заборгованість мешканців Краматорська перед КВП “Краматорський водоканал” склала 198 млн грн. Про це повідомило підприємство у Facebook.

дівчина п'є воду

З 1 січня 2022 року містяни сплачують абонплату разом з “традиційним” тарифом на воду

У повідомленні також йдеться про те, що за воєнний період борг населення виріс на 90 млн грн. І саме військову агресію рф підприємство вважає головною причиною стрімкого зростання суми боргу, адже значна кількість громадян опинилася в скрутному становищі через війну.

Разом з тим підприємство підкреслило залежність безперебійного надання ним послуг містянам і підприємствам критичної інфраструктури від рівня оплати.

То ж “Краматорський водоканал” у своєму повідомленні порадив споживачам, в яких накопичилися борги за послуги з водопостачання та водовідведення, все ж таки розпочати поступово їх гасити через укладання договорів реструктуризації.

“В протилежному випадку ви ризикуєте потрапити до переліку злісних неплатників, до яких підприємство вживає заходи з примусового стягнення боргів”, - зазначено в повідомленні.

Мова йде про стягнення заборгованості з боржників через суд.

“У разі застосування до боржника заходів примусового стягнення боргів в судовому порядку, сума боргу збільшиться на розмір судового збору у розмірі 2684 грн.

А найбільшою неприємною несподіванкою для боржника стане блокування банківських карток та заборона вчинення видаткових операцій по ним (окрім операцій в розмірі не більше 2-х мінімальних заробітних плат по одній із наявних у боржника банківських карток та лише після звернення до державного або приватного виконавця з відповідною заявою)”, - зазначило КВП “Краматорський водоканал”.

Також споживачам підприємство нагадало, що вони можуть дистанційно оплати послуги в особистому кабінеті на сайті “Краматорського водоканалу”.

А для укладання договорів реструктуризації - можуть звернутись за адресами:

  • вул. Південна, 4а;
  • бул. Краматорський, 22;
  • вул. Ринкова, 3;
  • вул. Біленька, 113.

Інші статті на цю тему

remontni-roboti-kramatorskogo-vodokanalu
yasnogirka_truba3

Після наради у начальника МВА знайшли половинчасте вирішення проблеми

vodopostachannya

Наразі підприємство вже подало до суду майже 400 відповідних заяв на своїх абонентів

коментарі