Важливо :: Життя громади :: 15 серпня 2023 16:00 , Краматорск Пост
Gascover

Майже 70 пошкоджень системи газопостачання через бойові дії зафіксували минулого тижня у Краматорському районі

Донецькоблгаз розповів про свою роботу у регіоні на тому тижні

У АТ "Донецькоблгаз" розповіли на своїй сторінці у Фейсбуці, чим підприємство займалося та що зробило за минулий тиждень у Краматорському районі.

Отже, протягом минулого тижня на об’єктах системи газопостачання Донецькоблгаз фіксував пошкодження різного ступеня, які виникли внаслідок бойових дій. У Краматорському районі це були 2 пошкодження у Костянтинівці, 4 - у с. Клебан-Бик. Крім того, 65 пошкоджень зареєстровано на півночі області — у м. Лиман та с. Богородичне.

Під час обстеження підземного газопроводу середнього тиску від Новомиколаївки до Богородичного ремонтні бригади виявили наявність води у трубі.

Ґрунтовими та поверхневими водами було засмічено близько трьох кілометрів газогону. Це сталося через пошкодження в газопроводі, які є наслідком бойових дій.

Для повного очищення даної ділянки підземної труби було залучено фахівців зі Слов’янського міськгазу.

Фахівці Костянтинівського міськгазу замінили 11 метрів газопроводу середнього тиску у с. Новоселівка. Ця ділянка газогону середнього тиску була пошкоджена внаслідок бойових дій. Роботи вдалося виконати без відключення споживачів від системи газопостачання.

У самому Краматорську триває заміна ділянки надземного газопроводу на одному з підприємств. Також газовики виконували пуски газу до багатоквартирного сектору за заявками абонентів.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгаз зареєстровано 4 витоки газу, які непов'язані з бойовими діями, але спричинили відключення абонентів.

Раніше Донецькоблгаз дав роз'яснення, чи треба платити за розподіл газу при зруйнованому житлі.

На фото - роботи у Богородичному та Новоселівці, Донецькоблгаз.

Інші статті на цю тему

Gascover

Роз’яснення стосуються як ВПО та біженців, так само і тих, хто залишається у місті

Gascover

«Донецькоблгаз» пояснив, з чим це пов’язано

Gasweekcover

Обстеження та ремонти відбувалися у Краматорську, Костянтинівці, Дружківці та Богородичному