Важливо :: Гроші :: 20 червня 2023 12:40 , Краматорск Пост
Bobcat_S650

Майже 7,5 мільйонів гривень хочуть витратити у Краматорську на нове дорожне обладнання: що відомо

Переможця тендера мають визначити до кінця червня

Нове оголошення про проведення закупівлі від краматорського комунального підприємства з'явилося в системі ProZorro. На цей раз Краматорське КП ДРУАС планує витратити майже 7,5 мільйонів гривень на придбання мінінавантажувача з комплектом додаткового обладнання. Про це пише Дій-Краматорськ

Згідно з оголошенням, комунальне підприємство хоче придбати мінінавантажувач BOBCAT S650 або його аналог. Серед додаткового обладнання покупець хоче бачити фрезу для асфальту, подрібнювач пнів, гідравлічний бур, косарку дискову, відвал гідравлічний, мульчер та вили.

Постачання обладнання за умовами тендеру має відбутися не пізніше серпня на умовах 100 % післяплати протягом 90 днів. При цьому окремо наголошується, що техніка має бути новою та не пізніше 2023 року випуску.

Крім того, постачальник має навчити водіїв користуватися всім обладнанням, надавати технічні консультації та підготувати перелік компаній, які готові надавати гарантійне та післягарантійне обслуговування на відстані не більше 300 кілометрів від Краматорська.

Попередня вартість закупки становить 7,414 мільйона гривень, а переможця планують визначити вже до завершення червня.

Фото - Вікіпедія.

Любі друзі, шановні читачі! Ми постійно намагаємось робити свою роботу якнайкраще і бути для вас максимально цікавими і корисними! Але без вас ми не впораємось! Будь ласка, приділіть нам 3-4 хвилини свого часу, та дайте відповіді на запитання, які допоможуть нам стати кориснішими та цікавішими для вас.

Ви можете відповісти на питання 👉 тут

Інші статті на цю тему

yalinki-kramatorsk

Замість старих аварійних дерев у сквері будуть рости 55 дорослих ялинок

bobcat-b780 (1)

Користувачі ProZorro звинуватили “ДРУАС” в “дискримінаційній вимозі” до учасників конкурсу

prapor-ukraini

Договір закупівлі уклали без відкритих торгів через відсутність тендерних пропозицій