Важливо :: Політика :: 01 грудня 2023 17:41 , Краматорск Пост
maksim-efimov

Максим Єфімов заявив про складання своїх депутатських повноважень

Причиною відставки нардеп називає нестачу часу на депутатську діяльність, "зменшення ваги інституцій" та збільшення попиту на персональне лідерство

Про намір скласти повноваження депутата Верхованої Ради Єфімов повідомив щойно на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Від початку повномасштабної війни місцеві громади живуть у новій політичній реальності. У мирний час життя на місцях залежало від узгоджених дій Уряду й Верховної Ради. І їхньої здатності забезпечувати розвиток. Як представник Краматорська у парламенті, я сфокусував ці зусилля у політику масштабних трансформацій нашого міста.

Втім, відчуваю, як війна щодня зменшує вагу інституцій. Посилюючи запит на персональне лідерство, яке полягає у здатності забезпечити людям безпеку, економічну активність і соціальний захист.

Лідерство не потребує формального статусу. Але – вимагає особистого залучення у процеси, готовності супроводжувати їх на усіх етапах, аж до фінального.

З першого дня великої війни команда Краматорської міської ради у режимі 24/7 організовує життєдіяльність громади. У співпраці з обласною владою й тисячами містян ми збудували ключовий прифронтовий вузол країни. Він став прихистком для десятків тисяч цивільних переселенців. Хабом, що забезпечує потреби наших військових. Наразі команда максимально залучена у процесах збереження промислового та економічного потенціалу міста. Зокрема, шляхом релокації потужностей, із облаштуванням на нових місцях наших спеціалістів – найціннішого активу української Перемоги.

Ці зусилля не лишають часу на щось інше. Зокрема і на депутатську діяльність. В умовах війни вона вимагає забагато зусиль. Їх, скажу відверто, бракує, і вони не завжди є результативними. Я ніколи не займався імітаціями. Не сприймаю умовностей і завжди налаштований на результат.

Саме тому оголошую про складання повноважень депутата Верховної Ради України.

Лідерство насамперед вимагає позбутися ілюзій. Зокрема ілюзій влади. Упевнений, це рішення дозволить мені зосередитися на питаннях захисту рідної Краматорської громади, усієї Донеччини й загалом – України", пише Єфімов в своєму повідомленні.

 Досьє Post. Єфімов Максим Вікторович

У 2007 році Максима Єфімова обрано депутатом міськради в Краматорську за списками Партії Регіонів. Виходить з Партії Регіонів 2 серпня 2014 року та приєднується до «Партії розвитку України».

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №48 (м.Краматорськ Донецької області) як безпартійний самовисуванець. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

Є членом фракції “Блоку Петра Порошенка”. У 2015 році балотувався на посаду Краматорського міського голови як самовисуванець, вийшов до 2 туру. Підтримував партію “Наш Край” на місцевих виборах 2015 року, але членом її за власними словами не був.

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 48 округом (м.Краматорськ Донецької області). З 6 грудня 2019 року - член депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний.

Член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.