Цікаво :: Куди піти :: 16 березня 2023 19:16 , Олексій Ладика
tatohab (3)

Малювання, ліпка, мозаїка: у Краматорську проводять дозвілля для дітей і дорослих попри війну

Як потрапити на заняття

У Краматорську школи вже понад рік працюють у дистанційному режимі, а дитячі садки не працюють взагалі. Не працюють гуртки і спортивні секції. Але дозвілля для дітей все ж є - його організовують волонтери.

Одне з таких місць, де відбуваються регулярні заняття з дітьми - "Тато Хабі".

"У нас арт-терапія, психологічне розвантаження, і взагалі дітям побачити один одного та погратися - це дуже потрібно в наш час, тому що діти сидять вдома, діти не бачать своїх однолітків, спілкуються тільки по комп'ютеру, по Zoom. Тож ми намагаємось створити для них атмосферу невимушеного спілкування. Також, займаючись арт-терапією, ліпкою, вони заряджаються емоціями на наступний тиждень", - каже волонтер "Тато Хабу" Олександр Іванов.

Минулими вихідними там займалися ліпкою - на заняттях були як діти, так і дорослі.

testtest

test Заняття з ліпки у "Тато Хабі". Фото - Олексій Ладика/Kramatorsk Post

Окрім ліпки, у "Тато Хабі" займаються малюванням, мозаїкою, аплікаціями,  були театральна школа і школа фотографії. Є скульптор, який приїхав на Донеччину займатися евакуацією, тож він іноді проводить заняття з гончарства. Часто приїжджають викладачі з Києва, зі Львова.

За словами Олександра Іванова, заняття намагаються проводити щотижня, але все залежить від безпекової ситуації. Дитячі сходини заздалегідь не анонсуються в цілях безпеки. Також організатори не збирають великі групи дітей - знову ж таки, в цілях безпеки. 

Тож якщо ви чи ваша дитина хоче потрапити на заняття, пишіть у приватні повідомлення на сторінку "Тато Хабу" у Фейсбук

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

teatr-tymur31

Захід був присвячений Дню захисту дітей

mykolay3

Активності для дітей проходили у ТатоХабі і фонді Мкртчана

lyalka6

Діти не лише дивились виставу, а й брали в ній участь

коментарі