Цікаво :: Куди піти :: 02 лютого 2022 18:28 , Анатолій Змійов
foto-vyacheslava-gutiri

Мандри до Трої: у Краматорську відкрилась персональна виставка В’ячеслава Гутирі

Це репетиція перед великою виставкою у Києві

У Краматорську у павільйоні заводу "Донмет" відкрилась виставка робіт заслуженого митця України В’ячеслава Гутирі під назвою "Мандри до Трої".

test

Ця виставка є репетицією до великої виставки В’ячеслава Гутирі, яка відбудеться у Києві у виставковому центрі "Арсенал". Після чого автор має намір частину картин та скульптур подарувати заводу «Донмет» та нашому місту.

Виставка, яка відкрилася у Краматорську, містить 16 великих полотен, 9 скульптур із каміння та біля трьох десятків дерев’яних скульптур.

test

test

 

test

test

test

«Мати письменника Котляревського походила з козацького старшинського роду з Решетилівки, що на Полтавщині, куди я ще дитиною приїжджав зі своїми батьками. Там жили мої прадіди, які теж були з родини козацьких старшин. Думаю, це вплинуло на мене», - розповідає митець.

«Людство у формі міфів, легенд і переказів намагалося дати відповідь на хвилюючі питання. Це було початком духовного освоєння світу. Я малював Ілюстрації та відчував внутрішній зв’язок із героями. Я поринав у їхній світ. Мене захопила Троя та дух того часу. Ми маємо тісний зв’язок із героями стародавнього світу. За словами «батька історії» Геродота, саме Геракл – прабатько скіфів».

test

«Тому важливо знати його 12 подвигів. Мій онук знає. Отже, ласкаво прошу до Трої! Мандруємо разом», -  розповідає та запрошує до виставки В’ячеслав Гутиря.

test

test

Виставка працює щодня, окрім суботи та неділі, в павільоні заводу "Донмет" (знаходиться біля будівлі аеропорта Краматорськ) з 8-00 до 16-00. Вхід вільний.

Інші статті на цю тему

RidInKalushcover
Exhibitioncover

Виставка приїхала з Дніпра, а далі її покажуть у Тернополі

vystavka-bakhmut (1)

Організатори присвятили цей захід Дням міст Слов'янськ та Бахмут

коментарі