Важливо :: Гроші :: 15 квітня 2022 14:59 , Краматорск Пост
vitroparki-ukrayini-lvivska-oda

Машинобудівне підприємство з Краматорська переїжджає на Львівщину

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств

ТОВ «УК «ВІТРОПАРКИ УКРАЇНИ» - машинобудівне підприємство з Краматорська - переїжджає на Львівщину.

Про це 14 квітня повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Він зазначив, що УК "ВІТРОПАРКИ УКРАЇНИ" в складі групи компаній ПАТ "Краматорський завод важкого верстатобудування" створило сучасне виробництво повного циклу.

"Компанія проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії. Підприємство з Краматорська максимально використовує енергетичний потенціал України", - написав він у Facebook.

Відділ інвестиційної політики Львівської ОДА повідомляє, що краматорське підприємство вже перемістило свої виробничі потужності на терени Львівщини і вже зовсім скоро продовжить своє виробництво. 

За словами Козицького, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств. З них 32 уже працюють. Цим питанням займається відділ інвестиційної політики Львівської ОДА - для підприємств, які хочуть релокуватися, створили спеціальний Телеграм-канал. Відділ вже опрацював 347 заявок на переміщення виробничих потужностей.

УК "ВІТРОПАРКИ УКРАЇНИ" була заснована у 2011 році. На сайті компанії йдеться, що з того часу підприємство виготовило близько 10 вітропарків в Україні та Казахстані. Серед них - вітропарки "Очаківський", "Благодатний" і "Причорноморський" у Миколаївській області. За всю історію компанії було виготовлено 2 231.21 млн кВт-годин, що еквівалентно 1 156 528 тоннам вугілля.

Згідно з державних реєстрів, бенефіціаром підприємства значиться Едуард Мкртчан.

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

obstril-slov (4)

Серед постраждалих - переселенці з Бахмуту

obstril-liman-main

Місцева влада обіцяє допомогти з похованням загиблих

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

коментарі