Важливо :: Життя громади :: 12 травня 2023 15:24 , Краматорск Пост
obstril-yasnogorka (1)

"Мене врятувала ковдра на вікні": мешканка Краматорська втратила дім внаслідок російського обстрілу

Ракета влучила в тротуар перед її будинком

Сьогоднішня доба пройшла неспокійно для мешканців Краматорська. Приблизно о першій ночі російські окупаційні війська вдарили ракетами С-300 по приватному сектору, внаслідок чого в будинках людей пошкодило дахи, вибило вікна та двері. Також частина вулиць залишилася без електроенергії та інтернету, на місці працюють відповідні служби. Що стосується постраждалих та жертв, то дивом обійшлося без них.

testtesttest

test Наслідки обстрілу Краматорська 12 травня. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

Ракета влучила посеред тротуару перед будинком Наталії, чиє майно найбільше постраждало. Жінка та її сім'я у момент вибуху відпочивала всередині будівлі.

“Мене врятувала ковдра на вікні, вона на мене впала, а потім уламки посипалися. Ну і мама, дякувати Богу, залишилася ціла. Чоловік на роботі, діти у Києві, а нам тепер жити нема де”. – каже Наталя.

Оскільки від вибухової хвилі все летіло усередину приміщення, то тепер будинок не підлягає ремонту, в ньому відійшли стіни та обрушилася стеля.

Наслідки обстрілу Краматорська:

Зруйновано один приватний будинок.

Пошкоджень зазнали:

- 5 багатоквартирних будинків;

- 34 приватних будинки;

- комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок);

- магазин;

- відділення пошти;

- промислові обʼєкти;

- електро- та Інтернет комунікації.

На даний момент Наталя потребує допомоги, щоб врятувати майно, яке вціліло. На щастя, відгукнулися колеги по роботі. Частина з них збирає сміття та уламки на прибудинковій території, а пара людей прибирається у будинку. Все, що вдасться врятувати, необхідно буде кудись вивезти. Тому постраждала сім'я шукає новий будинок, але поки що пошуки не принесли жодного результату.

Якщо хочете і можете допомогти постраждалій, то ось реквізити: 4149499395862202 (Наталя Треус).

testtesttest

test Наслідки обстрілу Краматорська 12 травня. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

Що стосується сусідніх будинків, то в них ситуація набагато краща. Люди відійшли від шокового стану і вже розпочали перекриття дахів, скління віконних рам та прибирання на своїх ділянках. Всім постраждалим місцева влада вже пообіцяла допомогти і в найкоротші терміни привезти будівельні матеріали.

Інші статті на цю тему

IMG_0699
victoria-amelina

Вже зараз її можна купити за доступною ціною або скачати безкоштовно з сайту видавництва

ria-research1
коментарі