reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 22 травня 2020 14:34 , Олексій Ладика
avtovokzal

Мерія пояснила, чому у Краматорську не послабили карантинні обмеження

22 травня в Україні стартував наступний етап послаблення карантинних обмежень.

Серед іншого, він передбачає роботу транспорту на приміських та внутрішньообласних маршрутах. Але у Краматорську цих послаблень поки що не буде.

Справа в тому, що рішення про карантину у регіоні хувалює обласна комісія, а станом на ранок 22 травня такого рішення ця комісія не ухвалила, повідомляє Краматорське самоврядування.

Рішення уряду щодо послаблення обмежень передбачає запровадження адаптивного карантину. Тобто, знімати обмеження будуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація.

Чи готові області до зняття обмежень чи ні, визначається за трьома показниками: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення), завантаженість ліжок та охоплення тестуванням. Що стосується Донеччини, то за останнім показником наш регіон не готовий до послаблення карантину, тому міжміський транспорт у Краматорську поки що не ходитиме.

У Краматорську залишаються обмеження і на роботу міського громадського транспорту. Як і раніше, проїзд дозволено лише тим, хто має "спецквиток", водій не має права перевозити більше пасажирів, ніж кількість сидячих місць, пасажири громадського транспорту повинні носити захисні маски.

Без змін залишається і режим самоізоляції для осіб, що досягли 60-річного віку – вони підлягають обов’язковій самоізоляції.Разом із тим, у Краматорську функціонують шість продуктових та всі речові ринки, продуктові та всі інші магазини, салони краси та перукарні. Також функціонують літні майданчики кафе та ресторанів, дозволено відвідувати парки та сквери, займатися спортом на відкритих спортивних майданчиках та групові тренування.

Інші статті на цю тему

karantin-koronavirus

Краматорськ - серед лідерів за рівнем захворюваності

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

avtobus-16a-kramatorsk

Пілотний проєкт з пересадочним квитком добігає кінця

коментарі