Важливо :: Життя громади :: 31 серпня 2021 11:21 , Олексій Ладика
staya-sobak

Мешканці Краматорська скаржаться на зграї собак біля шкіл: що відповідають комунальники

За серпень у місті виловили 37 безпритульних собак

Напередодні нового навчального року мешканці Краматорська скаржаться на зграї собак біля кількох шкіл - №3, 6, 7, 18. Про це на сьогоднішній апаратній нараді розповів міський голова Олександр Гончаренко

Керівник КАТП 052810 Олександр Роганов відповів, що за серпень його підлеглі виловили 37 собак. Після виловлення тварин перевіряють, стерилізовані вони чи ні. Якщо ні, то їх стерилізують, а потім повертають у ті ж райони, де їх виловили. Таким чином регулюється, щоб собаки не розмножувалися.

Роганов зазначив, що це - вимоги законодавства.

Раніше Kramatorsk Post повідомляв, що до кінця року в Краматорську планують стерилізувати 210 бездомних собак. Тендер на стерилізацію і вакцинацію тварин виграла "Краматорська міська державна лікарня ветеринарної медицини". Це обійдеться міському бюджету у 360 674 грн.

Згідно з умовами тендеру, стерилізація повинна проводитися гуманними безболісними методами. Кожній тварині повинен бути забезпечений 7-денний карантин до стерилізації і 7-денна перетримка після. Також тваринам повинні провести профілактичну вакцинацію від сказу та інших захворювань, дегельмінтизацію і обробку від інших паразитів. Стерилізовані тварини повинні бути кліпсовані бирками зеленого кольору.

Інші статті на цю тему

evakuaciya-kramatorsk

Зоозахисники закликають краматорців забирати своїх тварин із собою в евакуацію

godivnici-dlya-sobak
otruyeni-sobaki-1

Це сталося після того, як ентузіасти домовилися стерилізувати тварин

коментарі