Важливо :: Гроші :: 17 листопада 2021 17:47 , Олексій Ладика
grivni-1000-griven

Мешканці Краматорська заборгували за комуналку пів мільярда гривень

Найбільше краматорці винні теплопостачальникам

Загальна сума боргів краматорців за комунальні послуги складає 505 мільйонів 465 тисяч 900 гривень. Це борги за опалення, воду і вивіз сміття, без врахування електроенергії і газу.

Про це на засіданні виконкому розповіла заступниця начальника Управління житлово-комунального господарства (УЖКГ) Олена Бахметьєва.

Найбільше мешканці Краматорська заборгували за теплопостачання - 328 млн грн. "Краматорськтеплоенерго" краматорці винні 154 млн грн, "Краматорській тепломережі" - 79 млн грн, "КМРТМ" - 94 млн грн. 

У порівнянні з минулим роком борг населення перед теплопостачальниками зріс на 63 млн грн. На цю ж дату минулого року краматорці були винні 265 млн грн. 

"Ситуація у теплопостачальних підприємств досить важка. Це і сплата за газ, і придбання палива. Підприємства в рамках своїх повноважень проводяться роботу з населенням щодо погашення заборгованості, ну і ми розміщуємо інформацію на сайті міської ради та соціальних мережах", - розповіла Бахметьєва.

Нагадаємо, у жовтні 20 жовтня члени виконкому погодили підвищення тарифів на опалення для абонентів "Краматорськтеплоенерго" і "Краматорської тепломережі"

У "Краматорськтеплоенерго" тариф для населення підвищився з 1526,70 до 1740,61 грн/Гкал (зростання склало 14%), у "Краматорської тепломережі" - з 1805,32 до 2236,68 грн/Гкал (зростання на 25%).

З 3 листопада нові тарифи почали діяти для абонентів "КМРТМ" - базовий тариф складає 2506,78 грн замість попередніх 1930,10 грн/Гкал. Напередодні відповідне розпорядження підписав голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Але згідно з меморандуму, який підписали уряд, "Нафтогаз України" та керівники місцевих громад, у цьому опалювальному сезоні для населення будуть діяти старі тарифи на опалення. Різницю між старими та новими тарифами мають компенсувати з бюджету.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

opechatka-kvartir

Чому це відбувається і що робити, якщо опинились у схожій ситуації

maintaincover

Комунальники підтримують інфраструктуру міста в умовах воєнного стану

коментарі