Цікаво :: Куди піти :: 14 жовтня 2020 11:48 , Олексій Ладика
Далай-лама

Мешканці Краматорська зможуть поспілкуватись із Далай-ламою

Спілкування відбудеться у прямому ефірі

20 жовтня краматорці зможуть поспілкуватися із лауреатом Нобелівської премії миру Далай-ламою XIV. Він проведе годину онлайн — звернеться до всієї України, а потім відповідатиме на запитання. Тема розмови — освіта й мир у часи пандемії. 

Запитання збиратимуть на сайті події до 10:00 18 жовтня. Ефір розпочнеться 20 жовтня о 6:30 за київським часом і триватиме до 7:30. Спілкування відбуватиметься англійською мовою, супроводжуватиметься перекладом на українську.

У Далай-лами є стала практика онлайн-зустрічей з жителями різних країн, зокрема вони нещодавно проходили у Великій Британії, Тайвані, Індії. Це завжди відбувається рано-вранці за київським часом — і не тільки через його напружений графік, а ще й тому, що ці діалоги транслюються також і в багатьох інших країнах. 

Організатори діалогу — освітянська спільнота EdCamp Ukraine. Вони зазначають, що ця онлайн-зустріч не про релігію. Сам Далай-лама говорить: “По-перше, я людина, а вже потім — тибетець чи буддист”. Тому це буде діалог не з релігійним лідером, а з лідером думок і ідей, провідником миру у світі. Більше того, Далай-лама вважає освіту “релігією майбутнього”, пропагує гуманізм і відповідальність.

Участь у бесіді візьмуть експертка з освітніх політик, міністерка освіти і науки України (2016 — 2020) Лілія Гриневич, фронтмен гурту “Антитіла” та друг Фонду ООН у галузі народонаселення Тарас Тополя, телеведуча каналу “1+1”, кураторка проєкту “Право на освіту” Наталія Мосейчук, а модеруватиме зустріч голова Ради ГО “ЕдКемп Україна”, співавтор концепції Нової української школи Олександр Елькін.

Інші статті на цю тему

licey-4-kramatorsk

Какие школы в городе станут "главными" должны определиться к середине августа

goncharenko-centr-kramatorsk-trening

Розклад безкоштовних заходів у трьох локаціях

homeschooling-main

Что такое домашнее обучение, почему оно становится особенно популярным сейчас, какие плюсы и минусы - мы узнали у жителей Краматорска, чьи дети перешли на такую форму образования

коментарі