Цікаво :: Куди піти :: 13 вересня 2021 16:51 , Краматорск Пост
park-yubileynyy

Мешканців Краматорська кличуть прибрати парк "Ювілейний" і отримати за це смачну юшку і нагороди

18 вересня Краматорськ приєднається до Всесвітнього дня прибирання.

На честь цієї міжнародної акції мешканців міста кличуть прибирати парк "Ювілейний". Захід почнеться о 10:00, місце збору учасників - озеро у парку.

Організатори кажуть, що учасникам акції дадуть рукавички та мішечки. Ті, хто долучиться до акції, зможуть скуштувати смачної юшки, а ще позмагатися зі своїми друзями та знайомими у збиранні сміття за нагороди. А діти зможуть взяти участь в екоквесті!

Якщо ви навчаєтеся у школі, для участі вам треба заповнити цю форму, щоб отримати можливість звільнення від уроків на цей день.

Якщо ви працюєте, можете отримати за участь в акції подяку для вашої організації та особисту грамоту, заповнивши форму за посиланням.

Акція проводиться за ініціативою Всеукраїнського міжнародного руху "Let's do it Ukraine". Організаторами цього заходу у Краматорську виступає громадська організація "Клуб Рибалок України - UaFishing Club" у розрізі проєктів Тато Хаб, EcoWater та волонтерське крило організації - Краматворці, разом з Краматорською міською радою, Донецьким обласним натуролого-екологічним центром, Донецьким Національним Медичним Університетом, Краматорським міським центром зайнятості, Краматорським фаховим коледжем технологій та дизайну й ГО "Інтермаріум Груп".

Контактний телефон для довідок: +38(095)-234-94-14 (Копілевич Андрій).

Інші статті на цю тему

lena-kudaeva

Для чого можна використовувати полотняні мішечки, авоськи, контейнери і шопери

ptahi-u-parku-yuvileyniy

Ми взяли фотоапарат і вранці останнього дня 2021-го року вирушили до парку

akciya-kramatorsk-ce-ukrayina (5)

Мітинг відбувся у рамках "Марафону Єднання"

коментарі