Важливо :: Життя громади :: 28 грудня 2022 12:52 , Краматорск Пост
court1

Мешканця Краматорська засуджено до 11 років ув’язнення за допомогу окупантам

Він повідомляв їм про місцезнаходження бомбосховищ і загороджувальних споруд

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом ухвалено вирок мешканцю  Краматорська за сприяння діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України), - про це повідомив Відділ інформаційної політики відомства.

Прокурором у суді доведено, що у лютому 2022 року чоловік на прохання знайомої жінки, яка входить до складу окупаційних військ РФ, неодноразово збирав та передавав їй через месенджер детальну інформацію щодо розташування бомбосховищ, протитанкових і інших загороджувальних споруд на території Краматорська.

При цьому зловмисник усвідомлював, що така інформація може бути використана ворогом на шкоду територіальній цілісності та обороноздатності держави.

У березні 2022 року правопорушника було затримано правоохоронцями. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. 

Незважаючи на невизнання чоловіком своєї провини, суд погодився з беззаперечними доказами сторони обвинувачення та призначив йому покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

Інші статті на цю тему

shetraitor

Суд має довести її вину в законному порядку

fakemarriagecover
Brothelcover

За кілька місяців там встигли "попрацювати" 10 жінок