Важливо :: Життя громади :: 12 квітня 2023 10:47 , Краматорск Пост
Lymantraitorcover

Мешканця Краматорського району засудили за несанкціоноване поширення інформації про розміщення Збройних сил України

Він відправляв загарбникам координати штабів ЗСУ

Вже у деокупованому Лимані місцевий мешканець відправляв координати з місцями дислокації штабів ЗСУ. Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Йому призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. Прокурори довели, що у період з листопаду 2022 по січень 2023 року, тобто вже після деокупації українськими захисниками м. Лиман, місцевий мешканець відправляв своїй знайомій інформацію про місця розташування ЗСУ на території цього населеного пункту.

Вони вели переписку у месенджері «Телеграм», де він надсилав їй координати штабів та приміщень, у яких на той час проживали українські військові.

За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури судом винесено вирок чоловіку за фактом несанкціонованого поширення інформації про розміщення Збройних Сил України в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України).

До оголошення вироку Індустріальним районним судом м. Дніпро чоловік перебував під вартою.

Заходи з його викриття та досудове розслідування здійснювались співробітниками ГУСБУ в Донецькій та Луганській областях.

Інші статті на цю тему

zradnykcover

Скільки років позбавлення волі отримав ворожий поплічник

kolaborantka-z-kramatorska

Краматорка свідомо співпрацювала з військовим рф та хизувалася результатами “роботи” перед очільником так званої народної ради “днр”

zradnytsia (1)