Важливо :: Життя громади :: 26 жовтня 2022 12:05 , Олексій Ладика
olena-mudrecka

Мешканка Краматорська потрапила під санкції РНБО

Вона очолювала "виборчу комісію" на "виборах" ватажка "ДНР"

Уродженка Краматорська Олена Мудрецька потрапила під санкції Ради національної безпеки і оборони України - 19 жовтня президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ.

У додатку до рішення значиться, що Олена Володимирівна Мудрецька, 17.05.1978 р.н., є уродженкою Краматорська, зареєстрована та проживає на вулиці Бикова. Причина потрапляння до санкційного списку - вона була так званою "головою територіальної виборчої комісії № 26".

На сайті "Миротворець" повідомляється, що Мудрецька очолювала "виборчу комісію" на "виборах" ватажка терористичної організації "ДНР" у 2018 році. Ця "комісія" розташовувалась в окупованій Горлівці на території коледжу промислових технологій і економіки, де пані Олена, за даними "Миротворця", працює викладачем. 

Санкції забороняють краматорці виведення капіталів за межі України, а також передбачають зупинення її фінансових операцій, зупинення операцій за рахунками, заборону укладення договорів та вчинення правочинів.

Санкції проти Олени Мудрецької були введені ще у 2019 році терміном на три роки. Новим указом президента термін дії санкції продовжено на п'ять років. 

Загалом у санкційному списку понад 2250 фізичних осіб - громадяни України, Росії, Білорусі, Франції, Словаччини, Венесуели, Сирії та інших країн.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

terorist-kramatorsk (1)

Він повідомляв бойовикам "днр" про місця дисклокації, блокпости і техніку українських військових

Lymantraitor
babay8

Алєксандр Можаєв брав участь у російсько-українській війні з 2014 року

коментарі