Важливо :: Життя громади :: 27 грудня 2022 19:10 , Лєра Пімкіна
privitannya-vijskovih

"Ми пишаємось вами!": військові з передової зворушливо привітали краматорських дітей з Різдвом і Новим роком

Таким чином волонтерам вдалося зібрати чималу суму на купівлю хімічних грілок для захисників України

Краматорські волонтери записали відео привітання від військових для дітей і таким чином зібрали 60 тисяч гривень на хімічні грілки.

“Ідея відеопривітання виникла сама собою, - розповідають волонтери Ганна Ощепкова та Ваге Маміконян. - В робочому чаті стало питання обігріву військових в морози. В Краматорську на той момент було -12 , а на волонтерській картці приблизно стільки ж. 

Збирати гроші у людей перед святами нам було соромно, бо розуміли, що ситуація з грошима зараз трохи напружена. Аня запропонувала зробити відео привітання від святого Миколая, але потім, трохи подумавши, вирішили, що крутіше за Миколая зараз тільки наші Воїни. Діти обожнюють їх, вони зараз є уособленням всіх супергероїв світу.

Ретельно все зваживши, ми звернулися до кількох підрозділів та бригад. Результат ви можете бачити самі". 

Одна пара хімічних грілок коштує 285 гривень. Тож волонтери запропонували, що одне іменне привітання від військових саме стільки і коштуватиме. Батьки, які хотіли зробити своїм дітям такий подарунок, скидали гроші на волонтерську картку, писали, як звати їхню дитину і у відповідь отримували відеопривітання від воїнів. Деякі люди скидали більше, ніж 285 гривень, дехто надсилав гроші просто так. 

У підсумку було записано близько 100 привітань, на зібрані гроші було закуплено 150 пар хімічних багаторазових грілок. Також волонтерам вдалося з цих грошей допомогти колегам зібрати на приціл для бійця. 

"І, що дуже важливо, ми подарували посмішки та відчуття свята нашим дітям", - кажуть Ганна та Ваге.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

novorichnoi-yalinki-u-slovyansku-ta-kramatorsku

Що, на їх думку, актуальніше для людей: психологічний стан у передчутті свята чи все ж таки безпека

NewYearKrmatorskcover

Добірка фото минулих років

kramatorsk_new_yearphoto_2023-12-29 19.01.09

Краматорці зізнаються, що настрою святкувати немає - війна і погода не та

коментарі